Reklama
Polecamy


Reklama

Zenon Martyniuk: Obejrzyj kinowy przebój o Królu disco polo! „Zenek” już dostępny w sieci!

2020-04-12T10:30:00+02:00 Zenon Martyniuk: Obejrzyj kinowy przebój o Królu disco polo! „Zenek” już dostępny w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/obejrzyj-kinowy-przeboj-o-krolu-disco-polo-zenek-juz-dostepny-w-sieci-1586634589.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

To sytuacja bezprecedensowa, ponieważ nigdy wcześniej żaden film nie ukazał się w ogólnodostępnej formie już 2 miesiące po premierze!

Reklama

Od kiedy powstał film biograficzny o najwybitniejszym przedstawicielu disco polo, wszyscy „wyznawcy” gatunku tanecznego chodzą pełni dumy i z podniesionymi głowami.

Zobacz również: Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!

Tłumy Polaków obejrzały, jak od początku toczyły się losy największej gwiazdy muzyki disco w Polsce. Film pt. „Zenek” był bardzo długo wyczekiwanym projektem kinowym. Gdy nareszcie pojawił się na dużym ekranie, w kilka tygodni pół miliona osób ruszyło, by obejrzeć produkcję telewizji polskiej.

Z uwagi na zamknięcie kin i innych placówek kulturalnych z powodu koronawirusa, sprzedaż biletów na film o Zenonie Martyniuku rzecz jasna spadła do poziomu zero. Jest jednak duży pozytyw takiego biegu zdarzeń. Film od 12 kwietnia będzie można obejrzeć na platformie TVP VOD.

To sytuacja bezprecedensowa, ponieważ nigdy wcześniej żaden film nie ukazał się w ogólnodostępnej formie już 2 miesiące po premierze! Doskonała muzyka, świetni aktorzy i przede wszystkim interesująca historia.

To czynniki, które powinny przekonać każdego do obejrzenia, szczególnie, że nadal trwa akcja #zostanwdomu. Niech film „Zenek” będzie jednym z argumentów dla którego faktycznie zostaniemy w swoich domach!

Zobacz również: Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  2. Magda Narożna zrobiła sobie przerwę od koncertów! Wokalistka disco polo spędza czas z ukochanym!
  3. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.