2024-05-19T16:19:00+02:00 Zenon Martyniuk kibicuje Jagiellonii! Nie uwierzysz, co przygotował! Ukochana drużyna Króla Disco Polo zdob Zenon Martyniuk szykuje niezwykły koncert na stadionie Jagiellonii! Czy jego wsparcie pomoże drużynie zdobyć mistrzostwo Polski? https://disco-polo.info/uploads/news/zenon-martyniuk-kibicuje-jagiellonii-jego-ukochana-druzyna-zdobedzie-mistrzostwo-polskijpg.jpg Disco-Polo.info

Zenon Martyniuk kibicuje Jagiellonii! Nie uwierzysz, co przygotował! Ukochana drużyna Króla Disco Polo zdobędzie dzięki temu mistrzostwo Polski?!


Zenon Martyniuk szykuje niezwykły koncert na stadionie Jagiellonii! Czy jego wsparcie pomoże drużynie zdobyć mistrzostwo Polski?

Autor: Adam Begier, 19 Maj 2024  16:19
Źródło zdjęć: facebook.com/akcentpolska
Zenon Martyniuk kibicuje Jagiellonii! Nie uwierzysz, co przygotował! Ukochana drużyna Króla Disco Polo zdobędzie dzięki temu mistrzostwo Polski?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Królowie sceny?! Tak wyglądały w przeszłości koncerty Bayer Full. Tłum ludzi i wielka zabawa - grają tak do dziś! VIDEO!
 2. Szok! Sobowtór Skolima nagrał własną piosenkę – Król Latino ma powody do obaw? Posłuchajcie jak brzmi!
 3. "Ja i Ty" – Najnowszy hit zespołu Roy podbija rynek disco polo! To ich najlepsza produkcja? Fani ostro komentują
Reklama

  Zenon Martyniuk, lider zespołu Akcent, znany jest nie tylko z przebojów disco polo, ale także z ogromnego wsparcia dla Jagiellonii Białystok. W ostatnim wywiadzie dla portalu „Weszło” muzyk wyraził swoje nadzieje na zdobycie mistrzostwa Polski przez „Dumę Podlasia”.

  Zenon Martyniuk i Jego Miłość do Jagiellonii Białystok

  Zenon Martyniuk, autor hitu „Przez Twe Oczy Zielone”, jest oddanym kibicem Jagiellonii Białystok. Piosenka ta, przerobiona na wersję „Przez twe bramki, brameczki strzelone”, jest regularnie odtwarzana na stadionie po zdobyciu bramki przez Jagiellonię. Martyniuk nie ukrywa swojego przywiązania do drużyny i wielokrotnie podkreślał, jak ważne jest dla niego wspieranie lokalnego klubu.

  Wokalista z optymizmem patrzy na szanse Jagiellonii w walce o mistrzostwo Polski w sezonie 2023/24. W nadchodzących tygodniach kibice będą emocjonować się meczami z Wartą Poznań i Śląskiem Wrocław, które zadecydują o końcowym układzie tabeli.

  Koncert na Stadionie Jagiellonii: Wielkie Wydarzenie dla Kibiców

  Zenon Martyniuk planuje także wyjątkowy koncert na stadionie Jagiellonii Białystok, który odbędzie się na półtorej godziny przed decydującym meczem z Wartą Poznań. Organizatorzy wydarzenia, mimo początkowych wątpliwości, zdołali pogodzić harmonogram koncertu z harmonogramem meczu, co zapewne ucieszy licznych fanów zarówno muzyki disco polo, jak i piłki nożnej.

  Martyniuk w rozmowie z „Weszło” zdradził, że podczas koncertu nie zabraknie hitów takich jak „Przez twe bramki, brameczki strzelone” oraz specjalnej przeróbki „Pszczółki Mai”, nazwanej „Pszczółką Jagą”. Wokalista jest pewien, że jego występ będzie doskonałym wstępem do pełnego emocji dnia na stadionie.

  Nadzieje na Mistrzostwo i Oddanie dla Drużyny

  Zenon Martyniuk regularnie ogląda mecze Jagiellonii, często nagrywając je, aby móc cieszyć się nimi po powrocie z koncertów. Artysta wierzy, że drużyna Adriana Siemieńca ma realne szanse na zdobycie mistrzostwa, chociaż zdaje sobie sprawę z trudności, jakie mogą napotkać w ostatnich meczach sezonu.

  „Mam wielką nadzieję, że Jagiellonia zdobędzie mistrzostwo, ale pamiętajmy, że zostały dwie kolejki. Wystarczy zdobyć cztery punkty, ale z Piastem w Gliwicach na pewno nie będzie łatwo” – powiedział Martyniuk.

  Wszystko wskazuje na to, że nadchodzące tygodnie będą pełne emocji dla fanów Jagiellonii Białystok i Zenona Martyniuka, który z całego serca wspiera swoją ukochaną drużynę.

  Wszyscy kibice, zarówno piłki nożnej, jak i muzyki disco polo, czekają z niecierpliwością na ostatnie mecze sezonu i wyjątkowy koncert, który zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń roku na stadionie Jagiellonii.

  Reklama

  Zenon Martyniuk - Jak Mam Cię Pokochać

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowa wersja przeboju "Bogini" Bartosza Jagielskiego podbija rynek disco polo!
  2. "Mleczko" gwiazd disco polo Top Girls podbija internet! Ta piosenka to prawdziwy HIT?! Miliony na koncie wokalistek!
  3. Kacper Pluta w gorącym klimacie latino! Nowość gwiazdy disco "Przy Tobie" podbije listy przebojów?!
  4. Znów to zrobili! Karol Zawrotniak Defis i MiłyPan w wyjątkowym duecie! Ta nowość podbije listy przebojów?!
  5. Rajmund zachwyca fanów nowością "Potępiony II" – Czy to hit na lata?
  6. Odważne zdjęcie gwiazdy disco polo podbija internet! Elwira Mejk wie, jak wzbudzić zainteresowanie! Zapomniała bielizny?
  7. Nowy Hit Diadem 'Loty' już podbija YouTube! Czy to Największy Przebój Lata 2024
  8. Szok! Sobowtór Skolima nagrał własną piosenkę – Król Latino ma powody do obaw? Posłuchajcie jak brzmi!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie