2021-10-08T19:00:00+02:00 Zenon Martyniuk odświeżył znany przebój z lat 90-tych! To prawdziwy 'biały kruk' disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/zenon-martyniuk-odswiezyl-swoj-znany-utwor-z-lat-90-tych-to-prawdziwy-bialy-kruk-disco-polojpg.jpg

Zenon Martyniuk odświeżył znany przebój z lat 90-tych! To prawdziwy 'biały kruk' disco polo!

Redakcja , 08 Październik 2021  19:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Zenon Martyniuk odświeżył znany przebój z lat 90-tych! To prawdziwy 'biały kruk' disco polo!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Król muzyki disco polo - Zenon Martyniuk postanowił przypomnieć wielki hit z początków swojej twórczości

Reklama

Przebojowy utwór disco polo został wydany na kasecie “Wspomnienie” w 1999 roku!

Zobacz również: Paweł Jasionowski i Racisova z alkoholem na scenie?! Utwór 'Polej bracie polej' zrobił furorę i rozkręcił imprezę!

Zenek Martyniuk uwielbia zaskakiwać swoich fanów! Popularny wokalista disco polo postanowił wrzucić do sieci niezwykły remix swojego znanego hitu! Wielu sympatykom artysty łezka się w oku zakręciła!

Zenek Martyniuk to wokalista legendarnej formacji Akcent. Gwiazdor disco polo w swojej ponad trzydziestoletniej karierze wylansował mnóstwo hitów, które pokochała publiczność w całej Polsce. Kawałki takie jak: “Życie to są chwile”, “Przez twe oczy zielone”, czy ‘Przekorny los” to główne menu każdej szanującej się imprezy okolicznościowej!

Reklama

Wielu młodych fanów Zenka Martyniuka najczęściej zna na pamięć współczesne kawałki gwiazdora disco polo. To one zazwyczaj promowane są w mediach i goszczą na prawie każdej domówce. Nie można jednak zapominać, że twórczość lidera Akcentu to także starsze przeboje, które również zasługują na to, żeby je poznać!

Uwielbiany wokalista disco polo postanowił przypomnieć wielki hit z początków swojej twórczości! Mowa o piosence “Pada deszcz”, która właśnie pojawiła się w nowej wersji na kanale zespołu Akcent!

Przebojowy utwór został wydany na kasecie “Wspomnienie” w 1999 roku! Pewnie wielu z obecnych fanów Zenka Martyniuka nie było wtedy jeszcze na świecie! Po ponad 20 latach od premiery znany hit doczekał się nowej wersji!

Piosenka “Pada deszcz” w odświeżonej odsłonie została wzbogacona o niezwykle żywiołowe brzmienie, które już od pierwszych taktów zachęca słuchaczy do tańca! Szlagier Zenka Martyniuka mimo drobnych modyfikacji nic nie stracił na swojej jakości. To nadal stare dobre disco polo!

Wielbiciele Zenka pokochali nową wersję jego wielkiego hitu. W sieci pojawiło się mnóstwo pochlebnych opinii.

Reklama

“Piękne. Łezka się w oku kręci.”

Super piosenka”

“Coś wspaniałego

Kawałki Zenka Martyniuka są jak wino. Im starsze, tym coraz lepiej smakują. Przebojowy remix trafił do serc wielu fanów disco polo i pozostanie w nich na długie lata!

Zobacz również: Patolo Disco w ofensywie! Niesamowita premiera pt. 'Więcej miejsca dla ptaka' jest już dostępna! Odpowiada za nią legendarny gwiazdor disco polo!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Akcent - Pada deszcz (Groove max remix)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT
  2. Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
  3. To najpiękniejszy uśmiech w branży disco polo?! Fani zachwyceni zdjęciami gwiazdy!
  4. Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!
  5. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
  6. Gorące FOTO artystki podbija internet! Znana artystka z branży disco polo cała w kwiatach!
  7. Bardzo głęboki dekolt wokalistki disco polo wzburzył internet! Fanka podziękowała gwieździe za odwagę!
  8. Gorąca składanka disco polo trafiła do sieci! To największe hity ostatnich miesięcy!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami