Reklama

2020-08-29T15:29:00+02:00 Zaskakująca premiera od Plabyoys! "Pan i Pani" to hit disco polo na zakończenie wakacji! Utalentowani Artyści postanowili odrobinę poeksperymentować i stworzyć utwór nieco inny, niż te, do których nas przyzwyczaili. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/zaskakujaca-premiera-od-plabyoys-pan-i-pani-to-hit-disco-polo-na-zakonczenie-wakacji-1598707649.jpg

Zaskakująca premiera od Plabyoys! "Pan i Pani" to hit disco polo na zakończenie wakacji!

Autor: Adam Begier , 29 Sierpień 2020  15:29
Zaskakująca premiera od Plabyoys! "Pan i Pani" to hit disco polo na zakończenie wakacji!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespolplayboys/
Reklama

Utalentowani Artyści postanowili odrobinę poeksperymentować i stworzyć utwór nieco inny, niż te, do których nas przyzwyczaili.

Reklama

Nowość od uwielbianej formacji disco polo na zakończenie wakacji - piosenka Pan i Pani Tego z pewnością nikt się nie spodziewał! Zespół Playboys zaskoczył swoich fanów nowym przebojem na zakończenie wakacji! Kto z nas nie lubi niespodzianek?

Zobacz również: Marcin Miller BOYS szczerze o Magdzie Narożnej "masz silny charakter i tak samo "niewyparzoną gębę"

Ten moment zaskoczenia, gdy jeszcze do nas nie dotarło, co się właśnie wydarzyło. Nagły przypływ radości i euforii! Szybsze bicie serca, uśmiech od ucha do ucha i ta wewnętrzna siła, dzięki której jesteśmy w stanie góry przenosić! Doskonale znacie to uczucie, prawda? Dziś zafundowała nam je grupa Playboys!

Utalentowani Artyści postanowili odrobinę poeksperymentować i stworzyć utwór nieco inny, niż te, do których nas przyzwyczaili. Jak mówi nam Kuba, lider zespołu:

"Postanowiliśmy wydać młodzieżowy kawałek na zakończenie wakacji dla tych którym za chwilę rozpocznie się nauka i wakacje zostaną tylko wspomnieniem. Wiemy, że to zupełnie inny klimat niż ten do którego przyzwyczailiśmy publikę, ale już niebawem wracamy z teledyskami i będzie na pewno gorąco.."

Utwór ma ogromne szanse stać się hitem i spodoba się na pewno nie tylko tym, którzy już za kilka dni wrócą do szkół. Nie możemy się także doczekać kolejnych nowości od chłopaków i trzymamy ich za słowo!

Miejmy nadzieję, że nie pozwolą nam zbyt długo czekać. O kolejnych nowościach od zespołu Playboys dowiecie się oczywiście z portalu Disco-Polo.info,a tymczasem zapraszamy do odsłuchania niespodzianki od chłopaków!

Redakcja poleca: TVP bez disco polo? Są pierwsze decyzje nowego prezesa Mateusza Matyszkowicza!

Polecamy
Cristo Dance - O Tobie miła

Freaky Boys - Wypijmy Za To


Reklama
Przeczytaj również:
  1. Skolim rozbija bank! Gwiazdor zbiera miliony deklasując konkurencje!
  2. Przedpremierowo! DiscoBoys w nowości pt. "Trip"! To kolejny wielki hit disco polo?!
  3. Zamieszanie wokół disco polo w TVP! Joanna Kurska przywróci disco na antenę?! Głos zabrali artyści!
  4. Emila z Daj To Głośniej powraca do swojego solowego projektu! Wiemy, czym zaskoczy gwiazda disco polo!
  5. "Kiss me baby" gorąca premiera od Skolima dostępna! To nowy hit?!
  6. MiłyPan zagra w Biesiadach Kasztelan! Już teraz zapraszamy na koncert!
  7. Magda Narożna przerażona wizją zerwania przyjaźni z Marcinem Millerem?! "mam nadzieję, że nie zechcesz zerwać ze mną przyjaźni"
  8. Bayer Full na weselu polityka PiS Norberta Kaczmarczyka! Ile kosztuje taki koncert disco polo?!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły dla Ciebie

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecane wiadomości disco polo
Polecane teledyski disco polo
Polecane zespoły disco polo
O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adex Media Adam Begier ul. Podgórna 62/55 Łódź 93-272

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA