Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-29T15:29:00+02:00 Zaskakująca premiera od Plabyoys! "Pan i Pani" to hit disco polo na zakończenie wakacji! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/zaskakujaca-premiera-od-plabyoys-pan-i-pani-to-hit-disco-polo-na-zakonczenie-wakacji-1598707649.jpg
Reklama

Zaskakująca premiera od Plabyoys! "Pan i Pani" to hit disco polo na zakończenie wakacji!

Redakcja , 29 Sierpień 2020  15:29
Zaskakująca premiera od Plabyoys! "Pan i Pani" to hit disco polo na zakończenie wakacji!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespolplayboys/
Reklama

Utalentowani Artyści postanowili odrobinę poeksperymentować i stworzyć utwór nieco inny, niż te, do których nas przyzwyczaili.

Reklama

Nowość od uwielbianej formacji disco polo na zakończenie wakacji - piosenka Pan i Pani Tego z pewnością nikt się nie spodziewał! Zespół Playboys zaskoczył swoich fanów nowym przebojem na zakończenie wakacji! Kto z nas nie lubi niespodzianek?

Zobacz również: Artysta disco polo pokazał się bez koszulki! Nagi tors przyciąga wzrok!

Ten moment zaskoczenia, gdy jeszcze do nas nie dotarło, co się właśnie wydarzyło. Nagły przypływ radości i euforii! Szybsze bicie serca, uśmiech od ucha do ucha i ta wewnętrzna siła, dzięki której jesteśmy w stanie góry przenosić! Doskonale znacie to uczucie, prawda? Dziś zafundowała nam je grupa Playboys!

Utalentowani Artyści postanowili odrobinę poeksperymentować i stworzyć utwór nieco inny, niż te, do których nas przyzwyczaili. Jak mówi nam Kuba, lider zespołu:

"Postanowiliśmy wydać młodzieżowy kawałek na zakończenie wakacji dla tych którym za chwilę rozpocznie się nauka i wakacje zostaną tylko wspomnieniem. Wiemy, że to zupełnie inny klimat niż ten do którego przyzwyczailiśmy publikę, ale już niebawem wracamy z teledyskami i będzie na pewno gorąco.."

Utwór ma ogromne szanse stać się hitem i spodoba się na pewno nie tylko tym, którzy już za kilka dni wrócą do szkół. Nie możemy się także doczekać kolejnych nowości od chłopaków i trzymamy ich za słowo!

Miejmy nadzieję, że nie pozwolą nam zbyt długo czekać. O kolejnych nowościach od zespołu Playboys dowiecie się oczywiście z portalu Disco-Polo.info,a tymczasem zapraszamy do odsłuchania niespodzianki od chłopaków!

Zobacz również: Prawdziwy dramat! Artysta disco polo wspomina zmarłego tatę! Wzruszająca treść!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo kusi w samej bieliźnie! Jej Instagram płonie!
  2. Rozpromieniona gwiazda disco polo zachwyca na instagramie. Co za fotografia!
  3. Artysta disco polo w świetnej formie! Ponownie zahipnotyzował fanów swoim głosem!
  4. To będzie prawdziwa bomba! Soleo zapowiedział kolejną nowość!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej