Reklama
Polecamy


Reklama

Zapowiedź teledysku: Hubert Dzikołowski – Bo tylko z Tobą (VIDEO)

2015-10-15T20:07:17+02:00 Zapowiedź teledysku: Hubert Dzikołowski – Bo tylko z Tobą (VIDEO) https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

Już dziś dostępna jest zapowiedź wideo „Bo tylko z Tobą” Huberta Dzikołowskiego. Nowa twarz w branży disco polo próbuje swych sił w bardzo młodym wieku.   Realizacją videoclipu zajęła się firma Salem Design Studio. Atmosfera na pl...

Reklama

Już dziś dostępna jest zapowiedź wideo „Bo tylko z Tobą” Huberta Dzikołowskiego. Nowa twarz w branży disco polo próbuje swych sił w bardzo młodym wieku.

 

Realizacją videoclipu zajęła się firma Salem Design Studio. Atmosfera na planie jak widać na zamieszczonym poniżej obrazku była fantastyczna, czego dowodem będzie gotowy produkt udostępniony na dniach.

 

Zobaczcie sami making of najnowszej produkcji Huberta Dzikołowskiego.

 

Zapowiedź: Hubert Dzikołowski – Bo tylko z Tobą

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Przepiękna Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyciła w sieci!
  2. Uwielbiana formacja Extazy z gorącą premierą! Ten przebój porwie całą Polskę?!
  3. Dramatyczne chwile w życiu uwielbianej wokalistki disco polo! Gwiazda trafiła do szpitala!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.