2015-05-16T16:34:00+02:00 Zapowiedź: Shine – Mamo, wychodzę ze mąż Znana jako Shine – Aleksandra Dąbrowska – od kilku lat prężnie działa na rynku muzycznym. Wokalistka ma na swoim koncie już takie produkcje jak m.in. „Ejże Ejże”, https://disco-polo.info/uploads/news/2015/05/shine-mamo-wychodze-za-maz.png Disco-Polo.info

Zapowiedź: Shine – Mamo, wychodzę ze mąż


Znana jako Shine – Aleksandra Dąbrowska – od kilku lat prężnie działa na rynku muzycznym. Wokalistka ma na swoim koncie już takie produkcje jak m.in. „Ejże Ejże”, „Kuszą Was”, „Lazurowe wybrzeże” oraz „Hola Hola” i „Tylko kochaj mnie” w duecie z z...

Autor: Goliat, 16 Maj 2015  16:34
Źródło zdjęć:
Zapowiedź: Shine – Mamo, wychodzę ze mąż
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ostróda 2024: Powrót Stolicy Muzyki Disco Polo!
 2. Z gór na scenę: Kordian gwiazdą na Roztańczonym PGE Narodowym 2024!
 3. Najpiękniejsza para disco polo?! Roxaok i Damian Gwiazdowski skradli show na ślubie znanej celebrytki!
Reklama

Znana jako Shine – Aleksandra Dąbrowska – od kilku lat prężnie działa na rynku muzycznym. Wokalistka ma na swoim koncie już takie produkcje jak m.in. „Ejże Ejże”, „Kuszą Was”, „Lazurowe wybrzeże” oraz „Hola Hola” i „Tylko kochaj mnie” w duecie z zespołem Din Dong. W jednym ze swoich ostatnich przebojów pt. „Taka jestem” Shine śpiewa, że „nie chce jeszcze w związku tkwić, nie chce (..) żoną być”.

 

Po prawie roku od dnia owej premiery Ola zapowiada kolejna produkcję, o wymownym tytule „Mamo wychodzę za mąż”. Propozycja zapowiada się naprawdę znakomicie, czego zapowiedzią jest zdecydowanie poniższa zajawka. Będzie kolorowo, wesoło i tanecznie. Nie obejdzie się nawet bez interwencji władzy sprawowanej przez przystojnego policjanta. Nie możecie tego przegapić.

 

Już teraz zobaczcie poniższą zapowiedź najnowszej produkcji od przeuroczej Shine, która ogłasza stety bądź niestety – „Mamo, wychodzę za mąż”. Polecamy.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. II Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej "Disco Barcja" - Wielka Impreza w Bartoszycach!
 2. Niezwykła przemiana Edyty Folwarskiej! Prezenterka Polo TV stała się znaną celebrytką i autorką książek!
 3. Sumptuastic i Matt Palmer w duecie! HIT?! Znane gwiazdy zaskakują nowością „Ruszam W Drogę”
 4. Sławomir i Zenon Martyniuk w Teledysku 'Tańcz'! TO hit lata?
 5. Premiera Utworu "Ciebie Szukam" od Kwestia 07
 6. Nowy singiel Justyny Lubas "Dramy" zatrzęsie rynkiem disco polo?! Gwiazda nie kryje zadowolenia - to będzie najlepsza premiera?!
 7. Woners w Bojanowie: Tłumy na koncercie młodej gwiazdy disco
 8. Pamiętacie wielki HIT „Raz W Niedzielę”?! Znani producenci udostępnili właśnie odświeżoną wersje! Podbiją tym parkiety?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie