Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-02-27T13:00:00+01:00 Popularna wokalistka disco polo obala stereotyp grzecznej dziewczynki?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/shine-oddaj-mi-siebie-hot-nowosc-1582635913.jpg
Reklama

Popularna wokalistka disco polo obala stereotyp grzecznej dziewczynki?!

Redakcja , 27 Luty 2020  13:00
Popularna wokalistka disco polo obala stereotyp grzecznej dziewczynki?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wokalistka disco polo w branży muzycznej słynie z bardzo odważnych i bezpośrednich propozycji

Reklama

Aleksandra Dąbrowska, która w świecie disco polo działa pod pseudonimem artystycznym Shine, nagrała nowy utwór pod tytułem „Oddaj mi siebie”.

Zobacz również: Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!

Wokalistka disco polo w branży muzycznej słynie z bardzo odważnych i bezpośrednich propozycji. Do tych najbardziej popularnych i lubianych przez fanów Shine zalicza się między innymi takie kawałki, jak „Mamo, wychodzę za mąż!” , „Córeczka tatusia” , „Zakochałam się w łobuzie” i oczywiście „Fiku miku".

Tym razem artystka disco polo również postawiła na dość kontrowersyjny numer, który został zatytułowany „Oddaj mi siebie”. Teoretycznie można by uznać, że stwierdzenie „Oddaj mi siebie” pada tylko z ust mężczyzn, ale jak widać, jest to stereotyp, jaki obala seksowna wokalistka Shine.

Za realizacje bujnego i pomysłowego teledysku odpowiedzialna jest grupa Short Film. Myślicie, że piosenka „Oddaj mi siebie” przypadnie do gustu fanów disco polo, z którego wypływa dwuznaczny przekaz?

Kawałek na pewno spodoba się prezenterom rozgłośni radiowych, które mają ten przywilej, że mogą puszczać w eter nowości ze świata muzyki tanecznej.

Zobacz również: Wokalistka disco polo sięga pamięcią w przeszłość! Wspomnienia wyciskają łzy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Szokujące słowa Dawida Narożnego! Artysta zażartował sobie z hejterów?!
  2. Co za informacja! Artysta disco polo z dużymi szansami na Telekamerę „Tele Tygodnia”
  3. Capitan Folk podbije rynek disco polo?! Ta premiera nawołuje do zabawy!
  4. Artystka disco polo w szoku! Spotkało ją coś, czego się kompletnie nie spodziewała!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej