Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-28T10:00:00+01:00 'Zakochany' artysta disco polo podbije rynek muzyczny?! Jego najnowsza premiera hula już w internecie! https://disco-polo.info/uploads/news/zakochany-artysta-disco-polo-najnowsza-premiera-podbij-internetjpg.jpg
Reklama

'Zakochany' artysta disco polo podbije rynek muzyczny?! Jego najnowsza premiera hula już w internecie!

Redakcja , 28 Grudzień 2020  10:00
'Zakochany' artysta disco polo podbije rynek muzyczny?! Jego najnowsza premiera hula już w internecie!
Źródło zdjęć: YouTube - Zespół Jumper
Reklama

Nowość pt. „Zakochany Zabujany”, to liryczna opowieść o niezwykle uczuciowym wyznaniu. Piosenka jest niebywale rytmiczna i taneczna i nie ma wątpliwości, że jej cechy porwą do szalonej zabawy

Reklama

Każda nowość disco polo bezpardonowo podbija serca fanów. Artyści ze świata tanecznego już dawno odnaleźli przepis na muzyczny sukces i doskonale wiedzą jak zachwycić fanów. Każda produkcja ląduje bezpośrednio w najbardziej ckliwych receptorach odbiorców i sieje podziw w głowach wymagających słuchaczy.

Zobacz również: Upojne ujęcie wokalistki disco polo trafiło do sieci! Piersi „rozrywają” czerwony stanik ślicznej gwiazdy!

Nie inaczej jest w przypadku nowości od znanego w branży zespołu Jumper. Zespół opublikował w sieci produkcję, która bez pytania zdobywa uznanie najbardziej wymagający słuchaczy. Piosenka  pt. „Zakochany Zabujany”, to liryczna opowieść o niezwykle uczuciowym wyznaniu. 

Piosenka jest niebywale rytmiczna i taneczna i nie ma wątpliwości, że jej cechy porwą do szalonej zabawy każdego fana dobrej i szalonej zabawy. Tekst, to romantyczna treści skierowana do pięknej kobiety, która bez wątpienia jest bohaterką całej opowieści. 

Teledysk to zupełna spójność z wyśpiewaną treścią. Utwór zobrazowany czarującym klipem, nabiera dodatkowych, wizualnych wartości. 

Piosenka bez wątpienia posiada potencjał do najwyższych odznaczeń. Jej unikatowa moc, może poprowadzić formację do milionowych odtworzeń.

Odsłuchajcie utwór i dajcie znać, co myślicie o tej kompozycji. 

Zobacz również: Wokalista disco polo zapowiedział gorącą nowość! Prawa Lewa stanie się nowym hitem?!

Reklama
Zobacz teledysk: Jumper - Zakochany Zabujany
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To koniec! Znany wokalista disco polo pożegnał się z branżą! Co z zespołem?!
  2. Na Instagramie Pauli z Top Girls pojawił się odważny wpis! Artystka disco polo mówi stop hejterom!
  3. Gwiazdor disco polo przyłapany na niecodziennym zajęciu! Będziecie zaskoczeni!
  4. Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej