Reklama
Polecamy


Reklama

Zakochana Magda Narożna w objęciach ukochanego! Wokalistka disco polo nie kryje się z miłością!

2020-08-01T13:30:00+02:00 Zakochana Magda Narożna w objęciach ukochanego! Wokalistka disco polo nie kryje się z miłością! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/zakochana-magda-narozna-w-objeciach-ukochanego-wokalistka-disco-polo-nie-kryje-sie-z-miloscia-1595539944.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Magda Narożna z grupy Piękni i Młodzi jest szczęśliwa i przeżywa najpiękniejsze chwile w swoim życiu

Reklama

Fani disco polo, przeżywają miłosne zagwostki swoich idoli! Najwięcej emocji, wzbudzają te gwiazdy, które chętnie dzielą się życiem prywatnym z obserwatorami!

Zobacz również: Ciekawa koncepcja i oryginalne przejścia - formacja Stereo ruszyła na podbój disco polo!

Jedna z najpopularniejszych wokalistek muzyki tanecznej, Magda Narożna, należy do gwiazd, o których życiu fani chcieliby wiedzieć dosłownie wszytko! Nic dziwnego! Utalentowana i piękna liderka grupy Piękni i Młodzi, nie ukrywa, że od dłuższego czasu jest szalenie zakochana!

Jej wybranek, Krzysztof wspiera ją i zawsze jest przy niej, co często obserwujemy, dzięki portalom społecznościowym. Ich miłość kwitnie , a to potwierdzają doniesienia o zaręczynach pary! Na ostatnich opublikowanych przez Magdę zdjęciach, mogliśmy zobaczyć ją w objęciach swego najdroższego!

Piękna sceneria, plaża, zachód słońca i dwie połówki w komplecie! Gołym okiem widać, że gwiazda grupy PiM jest szczęśliwa i przeżywa najpiękniejsze chwile w swoim życiu!

Życzymy parze niekończącej się miłości i jeszcze więcej takich romantycznych, wspólnych momentów!

Zobacz również: Ten widok zapiera dech w piersiach! Popularna wokalistka disco polo skąpana w słońcu odsłania swoje ciało!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Legenda muzyki disco polo w powiększonym składzie! Ta zmiana nie umknęła fanom!
  2. Wokalistka disco polo poraziła fanów swoim dekoltem! Gwiazda odsłoniła biust!
  3. Zakochana Magda Narożna w objęciach ukochanego! Wokalistka disco polo nie kryje się z miłością!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.