2018-10-19T18:00:00+02:00 Z wesela na wesele! Zespół Mig bawił się na Podlasiu! "Szykuje się Zabawa do białego rana" Rodzeństwo Gwiazdowskich bawiło się w najlepsze. Grupa udostępniła w sieci wyjątkowe zdjęcie https://disco-polo.info/uploads/news/2018/10/z-wesela-na-wesele-zespol-mig-bawi-sie-na-podlasiu-szykuje-sie-zabawa-do-bialego-rana-1538845027.jpg Disco-Polo.info

Z wesela na wesele! Zespół Mig bawił się na Podlasiu! "Szykuje się Zabawa do białego rana"


Autor: Goliat, 19 Październik 2018  18:00
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Rodzeństwo Gwiazdowskich bawiło się w najlepsze. Grupa udostępniła w sieci wyjątkowe zdjęcie

Z wesela na wesele! Zespół Mig bawił się na Podlasiu! "Szykuje się Zabawa do białego rana"
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Podejdź do mnie miła” – Zespół Demeters szykuje taneczną nowość! Premiera, która rozgrzeje majówkę
  2. Spike zaskakuje nowym utworem! ”Tylko Ty i ja” to klasyczne disco polo w świeżej odsłonie
  3. Wakacyjny Koncert Gwiazd 2025 w Opolu – 35-lecie BOYS, Skolim, Defis i plejada hitów disco polo!
Reklama

Wraz z nadejściem chłodniejszych dni sezon na imprezy plenerowe mija, co za tym idzie wiele zespołów udaje się w październiku na urlop. W tym czasie organizowane są także przeróżne uroczystości rodzinne.

Początek października dla formacji Mig obfitował w śluby. W pierwszy piątek miesiąca Marek Gwiazdowski wspólnie z żoną bawił się na weselu kolegi z branży, z którym utrzymują kontakt nie tylko na scenie. Grupa przyjaźni się z wieloma grupami, stąd często towarzyszą im w najważniejszych chwilach.

Zobacz również: Już dziś wielkie wydarzenie w życiu króla disco polo! Ślub Daniela Martyniuka!

Podobnie minęła im sobota. Rodzeństwo Gwiazdowskich wspólnie ze swoimi ukochanymi bawili się na weselu, na Podlasiu. "Szykuje się Zabawa do białego rana śMIGamy na Wesele!!!!!" - napisał zespół udostępniając zdjęcie. Na fotografii znajduje się Marek z żoną, Dorota z mężem, Sławomir z żoną oraz Krzysiek z żoną.

"Przepięknie się (wszyscy razem) prezentujecie! "; "Pięknie wyglądacie "; skomentowali pierwsi internauci. Piękne suknie balowe i w wyraziste makijaże pań rzucają się w oczy. Podobnie jak panowie w eleganckich garniturach.

Formacja Mig jako nieliczni w branży wzięli udział w historycznym dla branży disco polo ślubie Daniela Martyniuka - syna króla disco polo. Jako ekipa redakcji życzyliśmy im przepięknej zabawy do rana, a młodym wiele miłości.

Znajdź więcej informacji:

Polecamy

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Zespół Daj To Głośniej zaskakuje fanów! ”Lipka” w zupełnie nowej wersji i niespodziewanym duecie
  2. Podejdź do mnie miła” – Zespół Demeters szykuje taneczną nowość! Premiera, która rozgrzeje majówkę
  3. Hejt, groźby śmierci i kompromitacja w TV! Gwiazdor disco polo po „Must Be The Music” boi się wyjść na ulicę
  4. Wyjadą z Polski na stałe?! Państwo Narożni kupują luksusowy apartament na Phuket?
  5. Freaky Boys zaskakują! Teledysk do ”OMG!” podbije wiosenne parkiety? Zobacz przedpremierę!
  6. CamaSutra szykuje mocne uderzenie! ”Już Mi Się Nie Chce”! Zobacz nowość jako pierwszy!
  7. Justyna Lubas w czułych objęciach! Nowość ”Ucieknijmy”! Przedpremierowy klip już dostępny!
  8. Stylovi z nową premierą! ”Jak anioł” to mocna propozycja disco z piękną blondynką i świetnym klipem
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły