Reklama
Polecamy


Reklama

Z ostatniej chwili! Wokalista disco polo pokazał zmasakrowaną twarz! Wszystko przez koronawirusa?!

2020-04-29T17:54:00+02:00 Z ostatniej chwili! Wokalista disco polo pokazał zmasakrowaną twarz! Wszystko przez koronawirusa?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/obita-twarz-i-mocne-slowa-bardzo-popularny-artysta-disco-polo-ostro-o-zdarzeniu-1588108775.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/kubaplayboys
Reklama


Życie gwiazd

- „Kiedyś się sam zabije” napisał wokalista, co sugeruje, że mimo nieszczęśliwego wypadku, humor go nie opuszcza

Reklama

Gwiazdy disco polo podczas narodowej kwarantanny są zdecydowanie bardziej bezpieczne. Anulowane koncerty, to brak wyjazdów w trasy, co ogranicza jakiekolwiek ryzyko uszkodzenia ciała.

Zobacz również: Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!

Kuba Urbański z zespołu Playboys postanowił jednak zaprzeczyć tej tezie. Artysta opublikował zdjęcie, na którym ma zadrapanie lub nawet ślad po uderzeniu na czole. Cytując tytuł jednego z utworów grupy, nie wiemy do końca JAK TO SIĘ STAŁO, ale być może ma to związek z podjęciem działania w zakładzie stolarskim.

Jeżeli tak, to całe szczęście, że na drobnym zadrapaniu się skończyło. Uwagę zwraca również dość zabawny podpis tej fotografii - „Kiedyś się sam zabije” napisał wokalista, co sugeruje, że mimo nieszczęśliwego wypadku, humor go nie opuszcza.

Najważniejsze, że nic poważnego się nie stało, ale zaczynamy się martwić o Kubę i innych przedstawicieli z branży. Oby ich zajęcia zastępcze nie doprowadziły do niczego poważnego.

Trzymamy kciuki byśmy wszyscy cali i zdrowi spotkali się niedługo podczas tras koncertowych!

Zobacz również: Folk Lady atakuje świat disco polo! Niesłychanie taneczna produkcja jest już w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!
  3. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.