2022-03-18T07:15:00+01:00 Z ostatniej chwili! Cała prawda o wypadku samochodowym gwiazd disco polo! Kuba Urbański oburzony wyrokiem s Takiej kary dla sprawcy za jazdę pod wpływem alkoholu nie spodziewał się nikt! https://disco-polo.info/uploads/news/z-ostatniej-chwili-cala-prawda-o-wypadku-samochodowym-formacji-playboys-trafila-do-sieci-wyrok-sadowy-szokuje-skarb-panstwa-pokryje-kosztyjpg.jpg Disco-Polo.info

Z ostatniej chwili! Cała prawda o wypadku samochodowym gwiazd disco polo! Kuba Urbański oburzony wyrokiem sądu!


Data Publikacji: 18 Marzec 2022  07:15
Źródło zdjęć: facebook.com/playboysofficial

Takiej kary dla sprawcy za jazdę pod wpływem alkoholu nie spodziewał się nikt!

Z ostatniej chwili! Cała prawda o wypadku samochodowym gwiazd disco polo! Kuba Urbański oburzony wyrokiem sądu!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Aż trudno uwierzyć gdzie Pudzian Band nagrał „Ma w sobie to coś”. Te ujęcia zaskoczą wielu
  2. Mistic w roli Marylin Monroe! Sylwia Motylińska zachwyca w teledysku do „Daj mi siebie”
  3. Syn Zenka Martyniuka rozczulił wszystkich zdjęciem małego Floriana. Takiego Daniela nikt nie znał
Reklama

    Koncerty gwiazd disco polo odbywają się w całej Polsce, a także poza jej granicami. Artyści często przyznają, że spędzają w samochodzie setki godzin i wyjeżdżając w trasę nie są pewni, czy wrócą do domu i nic się nie wydarzy.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Mountainer prezentuje nowy singiel „Wiejska noc”! Gorąca premiera

    Jeden ze znanych zespołów muzyki tanecznej 25 lipca ubiegłego roku, był uczestnikiem wypadku podczas jazdy na koncert. Finalnie chłopakom nie udało się zagrać ze względu na obrażenia. Chwilę temu do sieci trafił wyrok sądowy, takiego orzeczenia nie spodziewał się nikt!

    Formacja Playboys jest jedną z najbardziej uwielbianych w branży disco polo. Na koncerty grupy przychodzą tłumy fanów, a chłopaki z Jakubem Urbańskim na czele, każde wystąpienie przed publicznością traktują priorytetowo! W lipcu ubiegłego roku, Playboys po raz pierwszy w swojej karierze nie dotarł na koncert!

    Powodem był wypadek samochodowy z winy pijanego kierowcy, mającego ponad 2 promile alkoholu we krwi! Kuba przez 3 tygodnie poruszał się przy wsparciu kul, a inny członek zespołu miał poważne obrażenia głowy. Niedawno w ręce gwiazdora trafił wyrok sądowy, orzeczenie oburzyło artystę i fanów!

    Takiej kary dla sprawcy za jazdę pod wpływem alkoholu nie spodziewał się nikt! Wypadek gwiazd disco polo

    Chwilę temu w mediach społecznościowym Kuby Urbańskiego pojawiło się zdjęcie wyroku sądowego dotyczące wypadku z ubiegłego roku. Zszokowany artysta postanowił usunąć dane osobowe sprawcy, a resztą informacji podzielił się ze swoimi fanami! Jak się okazuje sprawa trwała bardzo długo, a kara dla sprawcy za prowadzenie auta z 2 promilami alkoholu we krwi to jedynie kara grzywny w wysokości 700 zł . Co więcej proces sądowy pokryje Skarb Państwa!

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Zakochana w Życiu i jej „Mój Góralu” – góralskie brzmienie w nowoczesnym wydaniu hitem disco polo!

    Oburzony artysta umieścił wyrok do opinii publicznej nie mogąc uwierzyć w tak łagodny wymiar kary! A Wy co sądzicie na ten temat? Sprawca powinien być bardziej surowo ukarany?

    Źródło Redakcja Disco-Polo.info
    Data publikacji: 18 Marzec 2022  07:15
    O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Jacaro prezentuje nowy singiel „Wspomnienia miłości” – poruszająca ballada pełna emocji
    2. Nowość w disco polo. Jacek Dworakowski w utworze „Mówiłem Ci C’est la vie” poruszył temat, o którym mało kto śpiewa
    3. Miliony obejrzeń w sieci! Andre podbija internet nowym hitem „Tak blisko kochanie”
    4. Mountainer prezentuje nowy singiel „Wiejska noc”! Gorąca premiera
    5. Sylwester w rytmach disco polo. Classic i Masters rozkręcą historyczną noc w Staroźrebach
    6. Iness i Klaudia Zielińska szykują coś wspólnego?! Ten duet może namieszać w disco polo
    7. Czy w nowym „Must Be The Music” pojawią się gwiazdy disco polo? Nagrania właśnie wystartowały!
    8. „A wieczorem” zespołu Raider bije rekordy i zdobywa ogromną popularność
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły