Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-18T17:51:00+01:00 Wzruszający gest gwiazdora disco polo! Artysta walczy o życie dziecka! https://disco-polo.info/uploads/news/wzruszajacy-gest-gwiazdora-disco-polo-artysta-walczy-o-zycie-dzieckajpg.jpg
Reklama

Wzruszający gest gwiazdora disco polo! Artysta walczy o życie dziecka!

Redakcja , 18 Marzec 2021  17:51
Wzruszający gest gwiazdora disco polo! Artysta walczy o życie dziecka!
Źródło zdjęć: facebook.com/marcin.siegienczuk

Popularny gwiazdor disco polo wykonał wzruszający gest

Reklama

Artysta disco polo dał przykład zachowania godnego naśladowania i zaangażował się w pomoc choremu dziecku. Z tej okazji skomponował wyjątkowy utwór oraz wystąpił w popularnym programie w telewizji. Dzięki takim ludziom, jak ten gwiazdor świat jest zdecydowanie lepszy, bo dobre serce i wrażliwość na ludzką krzywdę są dziś na miarę złota!

Zobacz również: Znany gwiazdor disco polo pokazał swoją córkę! To już duża, piękna dziewczyna!

Marcin Siegieńczuk to utalentowany wokalista disco polo, miłośnik sportów walki, trener i przede wszystkim człowiek o złotym sercu. Artysta wykazał się postawą godną naśladowania i włączył się do walki o zdrowie i życie dziecka chorego na SMA. To, z czym zmaga się mały chłopiec zainspirowało Artystę do napisania piosenki specjalnie dla i o Nikosiu, małym wojowniku, który bardzo chce żyć. Dla chłopca istnieje szansa na normalne życie, terapia jednak wymaga ogromnych środków finansowych.

W związku z włączeniem się do pomocy Nikosiowi Artysta wystąpił w popularnym programie „Sprawa dla reportera”, w którym przybliżył widzom i prowadzącej historię małego chłopca walczącego z ciężką chorobą. Prowadząca wzruszona poprosiła, aby Marcin zaśpiewał fragment piosenki, napisanej specjalnie o Nikosiu. Dzięki udziałowi w programie oraz popularności Artysty jego apel o włączenie się do pomocy ma szansę dotrzeć do szerokiego grona osób, co pomoże wesprzeć małego wojownika w walce o lepsze jutro.

Zobacz również: Genialna premiera disco polo od Jorrgusa! Miłosna produkcja podbije rynek muzyczny?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Dramat rodzinny gwiazdora disco polo! Trwa walka o życie Jego dziadka! Artysta błaga o pomoc!
  2. Genialna premiera disco polo od Jorrgusa! Miłosna produkcja podbije rynek muzyczny?
  3. Zaginęła ukochana Artysty disco polo! Wokalista prosi o pomoc w poszukiwaniach!
  4. Wyjątkowa nagroda trafiła w ręce gwiazdora disco polo! Artysta nie kryje wielkiego szczęścia!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej