Reklama
Polecamy


Reklama

Wzruszające zaręczyny! Wokalistka disco polo powiedziała "Tak"!

2018-10-14T08:00:00+02:00 Wzruszające zaręczyny! Wokalistka disco polo powiedziała "Tak"! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/wzruszajace-zareczyny-wokalistka-disco-polo-powiedziala-tak-1539115188.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

To już koniec złudzeń. Urocza wokalistka disco polo zaręczyła się

Reklama

Przeurocza wokalistka disco polo przeżyła jedną z najpiękniejszych chwil w swoim życiu. Podczas wakacji we Włoszech artystka zaręczyła się ze swoim chłopakiem Michałem. Ukochany wzruszył ją do łez. 

"POPŁAKAŁAM SIĘ"

Młoda przedstawicielka muzyki disco polo & dance stała się najszczęśliwszą kobietą na ziemi. W czasie zwiedzania miejscowości Tropea we Włoszech ukochany oświadczył się wokalistce. Oczywiście Basia nic o planach swojego partnera nie wiedziała "Zaręczyny dla mnie były niespodziewane - Michał zrobił to na naszych wakacjach.. Zwiedzaliśmy miejscowość i weszliśmy na "Perłe Calambrii" żeby zobaczyć z góry cala miejscowość. Odwróciłam się aby zrobić zdjęcia. W tym czasie Michał zapytał czy zostanę jego żoną. Popłakałam się. - przyznała w rozmowie z nami Basia Bielecka z formacji Lili. 

Artystka oczywiście przyjęła zaręczyny, gdyż nie wyobraża sobie życia bez ukochanego, z którym to właśnie założyła swój zespół. Basia i Michał są już ze sobą pięć lat. Obecnie ruszyły pierwsze przygotowania dla ślubu, który odbędzie się w przyszłym roku. Niewykluczone, że na uroczystości pojawią się również artyści z branży. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  2. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!
  3. Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.