Reklama
Polecamy


Reklama

Wzruszające słowa wokalistki disco polo! Gwiazda trafiła w samo sedno!

2020-05-15T07:00:00+02:00 Wzruszające słowa wokalistki disco polo! Gwiazda trafiła w samo sedno! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/red-queen-znalazla-patent-na-szczescie-1589145276.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/asia.korycka.9
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka disco polo mimo swojego młodego wieku, ma bardzo dojrzałe podejście do życia. Jej postawa z pewnością motywuje do wielu zmian

Reklama

Każdy powinien dojść do tego miejsca, w którym znalazła się Asia Korycka. Dojrzałość, jaką osiągnęła wokalistka jest oszałamiająca. Sprawdźcie sami, w czym tkwi sekret jej szczęścia i wewnętrznego spokoju.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!

Niekiedy ludziom bardzo długo zajmuje dojście do takich wniosków, jakie wysnuła artystka muzyki tanecznej. Asia Korycka, która działa pod pseudonimem artystycznym Red Queen może pochwalić się takimi przebojami, jak „Mówisz że mnie kochasz” czy też „Przez Ciebie mam zranione serce”. Ponadto wokalistka ma na swoim koncie udany duet z liderem grupy After Party, Patrykiem Pegzą – o którym marzy niejedna niewiasta.

Joasia mimo swojego młodego wieku, ma bardzo dojrzałe podejście do życia. Jej postawa z pewnością motywuje do zmiany swojego spostrzeżenia na niektóre sprawy fanów artystki. Niedawno na swoim prywatnym profilu Facebookowym zdradziła przepis na szczęście: - „Pozbycie się toksycznych ludzi w Twoim życiu to duży krok w kochaniu siebie”. Z pozory najprostsze rozwiązania, niekiedy w realizacji są najtrudniejsze.

Po uśmiechu Asi Koryckiej widać, że warto podjąć próbę pozbycia się ze swojego życia osób, które są nieżyczliwe i wywołują u nas negatywne emocje. Życie jest zbyt kruche, aby się użalać i być smutnym. Dlatego dobrze jest wziąć przykład z liderki zespołu Red Queen i zawalczyć o siebie.

Zobacz również: Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!
  2. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  3. Fala krytyki na gwiazdora disco polo za 'tęczową piosenkę'! Wokalista ostro to skomentował!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.