2015-04-16T20:05:00+02:00 Wywiad: Pierwsze urodziny zespołu Gesek O zespole Gesek po raz pierwszy usłyszeliśmy wiosną 2014 roku. Zaistnieli dzięki piosenkom tj. „Dziewczyna w Bikini”, „Nago, Nago”, czy też „Na koncercie w dyskotec https://disco-polo.info/uploads/news/

Wywiad: Pierwsze urodziny zespołu Gesek

Autor: Adam Begier , 16 Kwiecień 2015  20:05
Wywiad: Pierwsze urodziny zespołu Gesek
Źródło zdjęć:

O zespole Gesek po raz pierwszy usłyszeliśmy wiosną 2014 roku. Zaistnieli dzięki piosenkom tj. „Dziewczyna w Bikini”, „Nago, Nago”, czy też „Na koncercie w dyskotece”. Ich piosenki zdobywają listy przebojów, a kalendarz koncertowy jest zapełniony ...Reklama

O zespole Gesek po raz pierwszy usłyszeliśmy wiosną 2014 roku. Zaistnieli dzięki piosenkom tj. „Dziewczyna w Bikini”, „Nago, Nago”, czy też „Na koncercie w dyskotece”. Ich piosenki zdobywają listy przebojów, a kalendarz koncertowy jest zapełniony już do końca roku.

 

 

Dziękuję Łukaszu, że zgodziłeś się odpowiedzieć na kilka pytań na łamach naszego portalu. Podziękowania należą się także za poświęcony czas, którego w Twoim życiu zdecydowanie coraz mniej, prawda?

 

– Tak, gramy bardzo dużo koncertów, a do tego jeszcze prowadzę lokalną firmę – agencję artystyczną, która zajmuje się oprawą muzyczną, wesel, festynów, karaoke, itp.  Staram się łączyć te wszystkie przedsięwzięcia, oczywiście nie jestem w tym sam, bo współpracuję z wieloma dj-ami, wokalistami, muzykami, itp.

 

Opowiedz nam o tym jakie były okoliczności powstania zespołu Gesek oraz kto wchodzi w jego skład?

 

– Zespół GESEK, to moja osoba (Łukasz Gesek – przyp. red.). Piszę teksty oraz muzykę. Reżyseruję teledyski. Odpowiadam za wizerunek zespołu oraz charakter muzyczny. Na koncertach można mnie spotkać również z tancerzami. To wszystko zależy od organizatorów koncertów. Z muzyką disco mam do czynienia od zawsze. Od najmłodszych lat grałem na weselach i różnych imprezach okolicznościowych wykonując muzykę łatwą lekką i przyjemną. Jeżeli chodzi o autorski program disco, to zawsze chciałem tworzyć aranżacje w tym gatunku Chciałem również założyć zespół wykonujący własną muzykę disco-dance. W końcu mi się udało ????

 

Można uznać Cię za pasjonata muzyki. Jesteś z nią związany od najmłodszych lat. Czy pieniądze jakie można zarobić występując na scenie, stają się dla Ciebie bardziej istotne niż kiedyś?

 

– Muzyka to moje hobby jak i praca. Jestem szczęśliwy, bo mogę robić to, co kocham. Realizuję się w swoich projektach.

 

Pierwsze urodziny Twojego zespołu, to na pewno wielkie wydarzenie dla Ciebie oraz Twoich fanów. Jak bardzo zmieniło się Twoje życie przez ostatni rok?

 

– Nigdy nie pomyślałbym, że aż tak bardzo zmieni się moje życie.Wszystko co do tej pory osiągnąłem to efekt ciężkiej pracy. Na pewno siła jest w muzyce, to piosenki bronią się same, ja nie mam żadnych znajomości ani układów. W krótkim czasie udało mi się zdobyć dużą liczbę fanów, którzy chcą mnie słuchać i bawić się przy mojej muzyce. Jak do tej pory największym powodzeniem cieszy się piosenka „Na koncercie  w dyskotece”, już w ciągu dwóch miesięcy utwór zdobył wysoką oglądalność w Internecie, milion wyświetleń na moim oficjalnym kanale i milion na kanale mojego wydawcy (Wydawnictwo Folk). Kolejne utwory, które cieszą się popularnością to:  „Nago, Nago”  i „Dziewczyna w bikini”. Wiem też, że są to popularne piosenki w dyskotekach. Cieszy mnie to, że ludzie śpiewają moje teksty. Na koncertach jest miła atmosfera, a to daje mi dużo satysfakcji i zadowolenia. Do tej pory nie mogę uwierzyć w to, co się dzieje wokół mojej osoby i mojego zespołu, czasami myślę, że to tylko sen. Jeszcze się nie przyzwyczaiłem do tzw. popularności. Dużo podróżuję i to też jest dla mnie nowość, bo przecież wszędzie trzeba dojechać. Cieszy mnie również fakt, że poznałem dużo znanych osób z branży dla przykładu zespoły: Mig, Boys, After Party, Andre, Mejk. To są wykonawcy, którzy przekazali mi pewne „złote myśli”, wskazówki, od nich również się czegoś nauczyłem.  Bardzo miło wspominam mój udział w programie Must be the Music 2014, gdzie zdobyłem pozytywne opinie jurorów, jako formacja grająca muzykę taneczną. W pierwszym roku mojej działalność ukazało się na rynku aż sześć płyt, składanek z muzyką taneczną i z moimi utworami. Miałem też możliwość stworzenia duetu z zespołem Mejk, gdzie nagraliśmy wspólny, świąteczny utwór „Tolkmicka Pastorałka”.  Współpracowałem także z DJ-em Sequence, znanym producentem z gatunku disco-dance.

 

Żałujesz pewnych kroków, które mogłeś wykonać, ale Twoja ostrożność bądź okoliczności na to Ci nie pozwoliły?

 

– Jest masę spraw, które jeszcze nie zrealizowałem, przede wszystkim piosenki. Nie wszystkie zdążyłem nagrać, ale w tym roku zamierzam zrealizować nowe produkcje, teledyski i wydać płytę „Czas na disco”.  Zobaczyłem też jak funkcjonuje show-biznes i nauczyłem się, że o pewnych sprawach lepiej nie mówić, nie pisać. Są takie osoby, dla których „biznes” jest ważniejszy niż muzyka, ale taki jest świat, więc nie mam do nikogo pretensji ????

 

Gdzie w najbliższym czasie będzie można Cię usłyszeć?

 

– O ważniejszych wydarzeniach, festynach i koncertach informuję na moim fanpage’u lub na oficjalnej stronie. Informacje koncertowe publikujemy co tydzień. Dla moich fanów przygotowaliśmy specjalną płytę tzw. Ep „Czas na disco”, która zawiera pięć singli i pięć remixów. To płyta demonstracyjna, którą będziemy rozdawać na koncertach i w konkursach. Jest to zapowiedź płyty długogrającej, więc bądźcie czujni ????

 

Czego można życzyć zespołowi Gesek?

 

– Może platyny za sprzedaż płyty. ???? Tak naprawdę siły i konsekwencji w dążeniu do wytyczonych celów.

 

Dziękuję bardzo za rozmowę i poświęcony dla naszego portalu czas.

 

– Dziękuję i pozdrawiam wszystkich czytelników disco-polo.info.

 

Rozmawiała: Iwona Baran

 


Polecamy
CASH - Chciałem z Tobą Tańczyć

MARTIN - DZIŚ JUŻ WIEM

JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do RanaPrzeczytaj również:
  1. Joanna Narożna szaleje na Gubałówce! Zobaczcie to nagranie!
  2. Młody Woners zagrał na gali sportu! Zobaczcie nagranie!
  3. Teresa Werner zachwyca głębokim dekoltem na ostatnim koncercie!
  4. Menelaos zaskakuje w disco polo: Gorąca premiera 'Moja Była' – Rewolucja muzyczna?!
  5. Fani w szoku! Sławomir stanął na ringu! Takiego przeciwnika nikt się nie spodziewał! Był bez szans?
  6. "Anusia" - hit od Kordiana, Który podbija polskie parkiety
  7. Nowa produkcja „Ona zaskoczona” od Daj To Głośniej! Mamy fragment nowości!
  8. Matt Palmer i jego akustyczna wersja hitu pt. "Była piękna". To brzmi rewelacyjnie!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie