Reklama
Polecamy


Reklama

Wywiad: Nowy wokalista Milano dla disco-polo.info

2015-06-05T02:03:18+02:00 Wywiad: Nowy wokalista Milano dla disco-polo.info https://disco-polo.info/Upload/articles/2015/06/milano.jpg

ReklamaReklama


Wywiad

Mirosław Alan Trzciński to nowy lider zespołu Milano. Swoją pozycję wywalczył uczestnictwem w programie Disco Star a teraz rzucił się na głęboką wodę prosto w wir koncertów.   Podczas pierwszej edycji Przebojowej Majówki w Stężycy grupa zapre...

Reklama

Mirosław Alan Trzciński to nowy lider zespołu Milano. Swoją pozycję wywalczył uczestnictwem w programie Disco Star a teraz rzucił się na głęboką wodę prosto w wir koncertów.

 

Podczas pierwszej edycji Przebojowej Majówki w Stężycy grupa zaprezentowała nowy utwór disco polo „Baśka Barbara”, który podbija serca fanów. Ta skoczna piosenka była jednym z tematów, które podjęliśmy z Mirosławem w trakcie naszej krótkiej, ale owocnej rozmowy.

 

Zobaczcie efekty naszego spotkania z Milano:

 

 

Zobacz nowy klip Milano:

 

Milano – Baśka, Barbara

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szalenie taneczna nowość disco polo już podbija internet! Pablo numerem jeden?!
  2. Wokalista disco polo zagrał 'na żywo' we Francji! To wykonanie przejdzie do historii! VIDEO
  3. Gwiazdor disco polo zaśpiewał na weselu dla swojej żony! Dołączyli się do niego inni artyści! Zobaczcie wzruszający FILM


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.