Reklama
Polecamy


Reklama

Wymarzony sukces rodziny Gwiazdkowskich - Artyści disco polo wzbogacili się o kolejne miliony!

2020-06-01T11:00:00+02:00 Wymarzony sukces rodziny Gwiazdkowskich - Artyści disco polo wzbogacili się o kolejne miliony! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/niemozliwe-a-jednak-wymarzony-sukces-rodziny-gwiazdkowskich-artysci-maja-juz-100-milionow-1590179222.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Takiego rozdania kart nikt nie przewidział. Grupa Mig stoi na czele najlepszych zespołów muzycznych ze świata disco polo

Reklama

Czyżby członkowie zespołu Mig mieli najwięcej milionów na swoim koncie? Takiego rozdania kart nikt nie przewidział. Grupa Mig stoi na czele najlepszych zespołów muzycznych ze świata disco polo.

Zobacz również: Polacy zbierają szczęki z podłogi! Artystka disco polo pozuje w samej bieliźnie! Przesyła kuszący uśmiech!

Rozśpiewane rodzeństwo w branży muzyki tanecznej jest wszystkim doskonale znane między innymi dzięki takim hitom, jak „Tylko ona jedyna” , „Miód malina” czy też „Nie ma raju”. Aczkolwiek okazuje się, że jedną z lepszych propozycji jest piosenka pod tytułem „Wymarzona”.

Teledysk do tej propozycji ma już ponad 100 milionów odsłon w serwisie YouTube na oficjalnym kanale formacji Mig. Marek Gwiazdowski, który jest liderem i wokalistą zespołu, za każdym razem wkłada całe serce w to, co tworzy dla swoich fanów. Trudno jest znaleźć wykonawców, którzy podchodziliby równie poważnie i profesjonalnie do swojej pracy.

Grupa Mig jest z pewnością dla wielu młodych ludzi inspiracją i jednocześnie motywacją do tego, że jeśli chce się coś osiągnąć, to trzeba robić swoje i nie rozglądać się na boki. Sukces, jaki osiągnęli dzięki utworowi pt. „Wymarzona” jest idealnym przykładem na to, że ciężka praca popłaca.

Niekiedy artyści nie są w stanie osiągnąć 100 milionów wyświetleń pod teledyskami przez cały okres swojej kariery. Grupa Mig udowodniła, że taki wynik w disco polo jest możliwy.

Zobacz również: Energy Girls z nową premierą! Gwiazdy disco polo zabierają fanów w podróż w czasie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  2. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!
  3. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.