Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-03-20T18:18:00+01:00 Wylał się hejt na rodzinę Dawida Narożnego. Gwiazdorowi puściły nerwy. Artysta staje w obronie rodziny i https://disco-polo.info/uploads/news/wylal-sie-hejt-na-synka-naroznego-gwiazdor-staje-w-obronie-rodziny-i-mocno-punktuje-internautowjpg.jpg

Wylał się hejt na rodzinę Dawida Narożnego. Gwiazdorowi puściły nerwy. Artysta staje w obronie rodziny i mocno punktuje internautów.

Redakcja , 20 Marzec 2021  18:18
Reklama
Wylał się hejt na rodzinę Dawida Narożnego. Gwiazdorowi puściły nerwy. Artysta staje w obronie rodziny i mocno punktuje internautów.
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/

Do takich zdarzeń niestety dochodzi coraz częściej, a ofiarą ostatniej fali chorej nienawiści padł Dawid Narożny i jego rodzina

Reklama

Gwiazdy disco polo poza zaszczytami i uwielbieniem, muszą mierzyć się także z internetowym hejtem, wymierzonym wprost w nich lub (co gorsza) w ich najbliższą rodzinę.

Zobacz również: Wokalista disco polo postawił na beztroskie wakacje bez liczenia gotówki w portfelu!

Do takich zdarzeń niestety dochodzi coraz częściej, a ofiarą ostatniej fali chorej nienawiści padł Dawid Narożny i jego rodzina. Narożny od wielu miesięcy z wielkim powodzeniem kontynuuje solową karierę w branży disco polo.

Wielkie muzyczne sukcesy spowodowały, że wraz z ogromną rzeszą zwolenników, Dawid zyskał niewielką grupę przeciwników, którzy skutecznie psują mu doskonały humor. Wokalista na swoim instagramowym story przybliżył fanom przykrą historię, mocno odpowiadając hejterom. Ofiarą mowy nienawiści zostały dzieci piosenkarza i tego artysta postanowił nie odpuścić.

"Postanowiłem się odnieść do ostatnich komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem z moimi dziećmi. Jeśli o mnie chodzi - o Dawida Narożnego, możecie sobie na mnie wylewać wiadro pomyj, możecie pisać o mnie niestworzone historie, robić o mnie memy, demotywatory...co tylko chcecie! Spływa to po mnie jak po kaczce.

Leje na to, naprawdę mam do w d..., ale ku**a ...Jeżeli chodzi o moje dzieci, naprawdę nie pozwolę sobie na to, żeby jakieś szmaty, debile, imbecyle albo osoby pozbawione jakiejkolwiek moralności, pisały w komentarzach o tym, że kilkumiesięczne dziecko jest zapasione, że wygląda jak prosiak, że jest grube. Naprawdę powiem Wam, że nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Naprawdę nie wiem co musi siedzieć w głowie takiego chama albo chamicy, żeby potrafiła napisać, czy potrafił napisać taki komentarz o kilkumiesięcznym dziecku. Ja po prostu zrobię coś z tym i na pewno nie pozwolę na to, żeby te komentarze po prostu zostały wykasowane[...]. Ci którzy obrażacie nie tylko moje dzieci, ale wszystkie inne dzieci, zasługujecie na to, żeby Was również ludzie w internecie obrażali".

Zobacz również: Znana grupa disco polo zmieniła nazwę! Powodem jest tajemnicza współpraca!

Reklama
Zobacz teledysk: Dawid Narożny & Gabi - Kocham się w tobie + Tak już bez ciebie
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Przepiękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła biust! Widok wzbudza wiele emocji!
  2. Mega Imprezowa premiera już w sieci! Pudzianowski z genialnym nowym przebojem!
  3. Znany gwiazdor disco polo pokazał swoją córkę! To już duża, piękna dziewczyna!
  4. Wokalista grupy MIG został ponownie ojcem?! Fani Gratulują! Tak wygląda rodzina gwiazdora disco polo!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej