Reklama


Reklama

Wykonawcy disco polo poszli na całość „Wóda, wóda, koks”! Artyści szokują nagraniem!

2020-07-24T15:30:00+02:00 Wykonawcy disco polo poszli na całość „Wóda, wóda, koks”! Artyści szokują nagraniem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/wykonawcy-disco-polo-poszli-na-calosc-woda-woda-koks-artysci-szokuja-nagraniem-1595541505.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Plotki i zgorszenia rzadko dosięgają gwiazdy muzyki tanecznej! Najwięcej kontrowersji, wzbudzają półnagie ciała gwiazd

Reklama

Świat disco polo, nie jest kojarzony z tak przypisywanym show biznesowi skandalami! Plotki i zgorszenia rzadko dosięgają gwiazdy muzyki tanecznej! Najwięcej kontrowersji, wzbudzają półnagie ciała gwiazd, które kuszą wzrok i rozpalają wyobraźnię!

Zobacz również: Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!

Okazuje się, że do szokującego negliżu, w wymiarze kontrowersji, dołączy publikacja najnowszej premiery od zespołu Coco Boyss pt. „Wóda, wóda, koks”! Artyści poszli na całość!

Tak odważnej produkcji dawno nie widzieliśmy! Formacja debiutuje na rynku i jak sami napisali o sobie w opisie pod klipem: „...Zespół Coco Boyss zaczyna z wysokiego C i nie zamierza zwalniać...”. Od pierwszych sekund teledysku, robi się gorąco za sprawą kobiecych wdzięków! Cały utwór podkręca tekst, który zahacza o tematy nielegalne i seksualne!

Odbiorcy wyrazili opinie pod filmem: „Numer i aranżacja kozak!”, „Super piosenka, teledysk i cała produkcja, extra!” można przeczytać w komentarzach.

Kontrowersyjny debiut z pewnością zapisze się jako jedna z odważniejszych realizacji tego lata!

Zobacz również: Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!
  2. Odważne selfie Magdy Narożnej wywołało gorącą dyskusję w sieci!
  3. Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.