Reklama


Reklama

Wyjątkowy duet w muzyce disco polo?! Quest & Fisher razem na planie zdjęciowym!

2019-05-08T13:00:00+02:00 Wyjątkowy duet w muzyce disco polo?! Quest & Fisher razem na planie zdjęciowym! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/wyjatkowy-duet-w-muzyce-disco-polo-quest-fisher-razem-na-planie-zdjeciowym-1557066421.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/FRmusicvideos-1972062826221703/
Reklama


Ogólna

Lada moment światło dzienne ujrzy kolejna produkcja disco polo!

Reklama

Z końcem kwietnia formacje disco polo Quest oraz Fisher pojawiły się na planie zdjęciowym do nowej piosenki. Jak się okazuje współpraca między zespołami w tym gatunku muzycznym jest bardzo popularna. Artyści niejednokrotnie działają we wspólnych projektach, których efekt końcowy nierzadko jest zaskakujący. Czy w tym przypadku będzie podobnie?

Zobacz również: Gorąca Grażyna z zespołu disco polo! Trzyminutowy spektakl ironii, sarkazmu i świetnego humoru!

 

"Kochani!! Kolejny plan zdjęciowy !!!Tym razem z Formacją Quest !! Fisher Music + Formacja Quest = Będzie się działo!!!" - zapewnia ekipa realizująca teledysk FRmusicvideos

Fani muzyki disco polo uwielbiają melodyjne brzmienia! Podobnie jak teledyski, które zaciekawiają fabułą i niecodzienną scenerią. Czy współpraca formacji Quest i Fisher okaże się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę? Patrząc przez pryzmat udostępnionych zdjęć możemy spodziewać się bardzo fajnej produkcji. Całość niebawem! 

Zobaczcie, materiały z planu

Zobacz również: Nowość od wykonawcy disco polo może podbić rynek! Zapowiada się naprawdę gorąco!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca pasja Magdy Narożnej. Gwiazda disco polo szlifuje jazdę konno!
  2. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  3. Dom nie jest jej jedynym azylem! Wokalistka disco polo zdradziła tajemnicę, gdzie czuje się najlepiej!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.