Reklama


Reklama

Wyjątkowa nowość od zespołu Bayera! To coś niesamowitego!

2019-01-23T19:53:00+01:00 Wyjątkowa nowość od zespołu Bayera! To coś niesamowitego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/wyjatkowa-nowosc-od-zespolu-bayera-to-cos-niesamowitego-1548197981.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Facebook - Bayera
Reklama


Premiera

Posłuchajcie koniecznie gorącej premiery!

Reklama

W muzyce disco polo, która obecnie jest najpopularniejszym gatunkiem muzycznym w Polsce nie brakuje zdolnych i młodych zespołów. Jednym z nich jest formacja Bayera, która ma na swoim koncie wiele przebojów, które kocha milionów Polaków.

{randomnews}

Dziś w naszym serwisie pojawiła się wyjątkowa premiera, która ma szansę podbić branżę disco polo. Piosenka pt. "Obrączki szczerozłote" otrzymała remix, który został wykonany przez Dj Bocianusa! Nowa wersja to gwarancja klubowego i niezwykłego klimatu.

Zapraszamy do wysłuchania i oceny nowej propozycji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Najnowsza premiera Łukasza Pawlikowskiego zatrząśnie rynkiem disco polo? Wiele na to wskazuje!
  2. Przepiękna wokalistka disco polo udostępniła czarujące zdjęcie w sieci! Opis zadedykowała mężczyznom!
  3. Uwielbiana formacja Daj to Głośniej sieje spustoszenie wśród YouTube’owych konkurentów! Nowość pt. "Ochotę mam" podbiją sieć?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.