Reklama
Polecamy


Reklama

Wygraj występ zespołu Mig w Twoim domu! Konkurs Yazda Energy Drink

2018-06-15T15:27:00+02:00 Wygraj występ zespołu Mig w Twoim domu! Konkurs Yazda Energy Drink https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/06/wygraj-wystep-zespolu-mig-w-twoim-domu-konkurs-yazda-energy-drink-1529065750.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Migiem po nagrody!

Reklama

Yazda Energy Drink rozpędza się MiGiem! 15 czerwca startuje internetowy konkurs Disco Yazda. Główną nagrodą w zabawie będzie ekskluzywna wizyta zespołu MIG na imprezach organizowanych w domach zwycięzców.

Migiem po nagrody!

Pierwszy oficjalny napój DISCO&DANCE przygotował dla fanów najpopularniejszego gatunku muzyki w Polsce nie lada atrakcję. W konkursie Disco Yazda można wygrać nagrodę jakiej jeszcze nie było. Laureatów konkursu odwiedzi zespół MIG, który zabierze ze sobą specjalny pakiet nagród, w skład którego wejdą m.in. napoje Yazda! Energy Drink, płyty z autografami i dyskotekowa kula. Zapowiada się niezła Yazda!

Aby zdobyć nagrody wystarczy nakręcić krótki filmik lub zrobić zdjęcie z imprezy w stylu disco, a następnie wysłać zgłoszenie poprzez aplikację na stronie www.discoyazda.pl

Konkurs promuje spot reklamowy, który będzie wyświetlany w muzycznych telewizjach disco polo i dance. W 15-sekundowym spocie zespół MIG osobiście zaprasza do udziału w zabawie. Informacje o konkursie można znaleźć również na oficjalnych profilach Yazda Energy Drink na Facebooku ora Instagramie.

Konkurs trwa do 31 lipca 2018 r.

Więcej na stronie akcji:

www.discoyazda.pl oraz

Facebooku https://www.facebook.com/YazdaEnergyDrink/

#yazda #yazdaenergydrink

Napój Yazda! Energy Drink pojawił się na rynku we wrześniu 2017 r. Obecnie jest dostępny w sieci CARREFOUR, E.Leclerc oraz lokalnych sieciach detalicznych. Od niedawna produkt można kupić również w litrowych butelkach pet. W najbliższych miesiącach producent napoju planuje wprowadzenie na rynek kolejnych imprezowych smaków.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!
  2. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  3. Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.