2021-05-25T09:19:00+02:00 Wygląda jak milion dolarów! Piękna wokalistka disco polo świętuje wieczór panieński! https://disco-polo.info/uploads/news/koniec-wolnosci-piekna-wokalistka-disco-polo-swietuje-wieczor-panienskijpg.jpg

Wygląda jak milion dolarów! Piękna wokalistka disco polo świętuje wieczór panieński!

Redakcja , 25 Maj 2021  09:19

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wygląda jak milion dolarów! Piękna wokalistka disco polo świętuje wieczór panieński!
Źródło zdjęć: instagram.com/mikaaylaa95/

Kolejny ślub w branży disco polo?! Znana wokalistka świętuje wieczór panieński

Reklama

Zdjęcie, które gwiazda disco polo opublikowała w sieci, nie pozostawia złudzeń!

Zobacz również: Uwielbiany gwiazdor disco polo dał popis na weselu! Tej imprezy już nikt nie zapomni!

WIECZÓR PANIEŃSKI PRZED ŚLUBEM

W życiu każdej kobiety przychodzi w końcu taki dzień, na który czeka się całe życie. To dzień ślubu. Zanim jednak do niego dojdzie, hucznie należy pożegnać panieństwo!

Reklama

Mikayla to niezwykle piękna wokalistka disco polo, która z każdym nowym utworem, zdobywa coraz większe grono sympatyków. Fani podziwiają nie tylko twórczość artystki, ale także zachwycają się jej urodą. A trzeba przyznać, że jest na czym oko zawiesić!

Mikayla w disco polo pojawiła się za sprawą popularnego programu “Disco Star”, który przyniósł jej ogromną popularność. Mimo, że artystka programu nie wygrała, to nie przeszkodziło jej to jednak w realizacji swoich muzycznych pasji.  Gwiazda z powodzeniem stawia coraz śmielsze kroki na scenie polskiej muzyki tanecznej, a jej nowe kawałki osiągają zawrotne sumy wyświetleń na YouTube!

WYJĄTKOWA KREACJA NA WIECZÓR PANIEŃSKI

Wokalistka disco polo opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które zachwyciło internautów. Mikayla pokazała się w krótkiej sukience, która odważnie odsłoniła zgrabne nogi artystki! Coż za niesamowity widok! W sieci już dawno nie było tak pięknie!

Poza zgrabnymi nogami, fani artystki zwrócili jeszcze uwagę na jeden szczegół, który wprawił ich nieco w zakłopotanie. Mikayla założyła tę piękna sukienkę na wieczór panieński! Tysiące sympatyków gwiazdy disco polo pogrążyło się w rozpaczy. Czy to oznacza, że wokalistka już niedługo wychodzi za mąż? Jeśli to prawda, to będzie to prawdziwy cios w ich serce!

Reklama

WOKALISTKA DISCO POLO WYCHODZI ZA MĄŻ?!

Sprawy przybrały jednak nieoczkiwany obrót! Okazało się, że wieczór panieński owszem się odbędzie, ale jego bohaterką nie jest Mikayla! Wokalistka dostała bowiem zaproszenie na imprezę do swojej koleżanki! Dziewczyny wspólnie świętować będą jej ostatnie chwile na wolności! Zapowiada się gruba impreza!

Fani artystki wreszcie odetchnęli z ulgą! Ich ulubiona wokalistka nadal pozostaje panną!

Zobacz również: Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Plik Mikayla---Panienski-1.jpg
Plik Mikayla---Panienski-4.jpg
Plik Mikayla---Panienski-3.jpg
Plik Mikayla---Panienski-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Mikayla - Całuję go
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
  2. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  3. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
  4. Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!
  5. Premiera dla zakochanych?! Gwiazdor disco polo zaskoczył wyjątkową nowością 'Dla Ciebie'! Ten utwór może podbić listy przebojów!
  6. Ogromna liczba fanów czekała na to wydarzenie z utęsknieniem. Powraca największy i najbardziej pożądany festiwal muzyki disco polo - Łódź Disco Fest 2021
  7. Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!
  8. Prześliczna gwiazda disco polo pokazała swoje wdzięki! Uwagę fanów zwraca jej biust!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami