2021-08-12T08:17:00+02:00 Ukochana Dawida Narożnego świętuje wieczór panieński! Partnerka gwiazdora disco polo olśniła wszystkich https://disco-polo.info/uploads/news/ukochana-dawida-naroznego-swietuje-wieczor-panienski-partnerka-gwiazdora-disco-polo-olsnila-wszystkich-swoja-kreacja-zobaczcie-zdjeciajpg.jpg

Ukochana Dawida Narożnego świętuje wieczór panieński! Partnerka gwiazdora disco polo olśniła wszystkich swoją kreacją! Zobaczcie ZDJĘCIA!

Redakcja , 12 Sierpień 2021  08:17

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Ukochana Dawida Narożnego świętuje wieczór panieński! Partnerka gwiazdora disco polo olśniła wszystkich swoją kreacją! Zobaczcie ZDJĘCIA!
Źródło zdjęć: instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_/
Reklama

Przyszła żona Dawida Narożnego opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcia ze swojego wieczoru panieńskiego

Reklama

Asia odlicza godziny do ślubu, który odbędzie się już jutro!

Zobacz również: Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!

DAWID NAROŻNY ODLICZA CZAS DO ŚLUBU Z JOANNĄ

Ślub to jedno z najważniejszych przeżyć w życiu każdego człowieka. Jednak zanim do niego dojdzie, trzeba z pompą pożegnać panieństwo!

Joanna Martynów to nowa partnerka Dawida Narożnego. Gwiazdor disco polo po rozstaniu ze swoją żoną układa sobie życie na nowo. Artysta w listopadzie ubiegłego roku ponownie został ojcem, a już za kilka dni stanie na ślubnym kobiercu!

Joanna Martynów odlicza godziny do ślubu z Dawidem Narożnym! Okazała uroczystość odbędzie się już w najbliższy czwartek! Jednak, żeby tradycji stało się za dość, trzeba najpierw hucznie pożegnać panieństwo!

Reklama

PARTNERKA DAWIDA NAROŻNEGO POKAZAŁA ZDJĘCIA Z WIECZORU PANIEŃSKIEGO

Przyszła żona Dawida Narożnego opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcia ze swojego wieczoru panieńskiego! Joanna zapozowała w krótkiej sukience, która odsłoniła jej zgrabne nogi! Ukochana gwiazdora disco polo w takiej odsłonie wygląda naprawdę olśniewająco!

Po minach zaproszonych gości można wnioskować, że impreza się naprawdę udała! Przyjaciele Joanny zorganizowali niezapomniany dzień, który zostanie w jej pamięci na całe życie!

Zobacz również: Nieziemsko piękna królowa disco polo kusi zgrabnymi nogami na koncercie! Fani disco polo zachwyceni wyglądem gwiazdy!

 

Reklama
Plik Joanna Dawida - (1).jpg_8..jpg
Plik Joanna Dawida - (9).jpg_7..jpg
Plik Joanna Dawida - (8).jpg_6..jpg
Plik Joanna Dawida - (7).jpg_5..jpg
Plik Joanna Dawida - (6).jpg_4..jpg
Plik Joanna Dawida - (5).jpg_3..jpg
Plik Joanna Dawida - (4).jpg_2..jpg
Plik Joanna Dawida - (3).jpg_1..jpg
Plik Joanna Dawida - (2).jpg_0..jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Dawid Narożny - Wyłaskoczę Ciebie
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
 1. Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!
 2. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
 3. Prześliczne dziewczyny ze Szpilek zapozowały w krótkich miniówkach! 'Wow ale piękności!' - komentują fani disco polo!
 4. Nieziemska gwiazda disco polo zachwyca swoimi krągłościami! Widok artystki zapiera dech w piersiach!
 5. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
 6. Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski przypomnieli wielki hit disco polo z lat 90-tych! Akustyczne wykonanie zachwyciło fanów!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami