Reklama
Polecamy


Reklama

Wyciekł niepublikowany przebój artysty disco polo. Odbiorcy w szoku!

2020-03-30T11:05:00+02:00 Wyciekł niepublikowany przebój artysty disco polo. Odbiorcy w szoku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/wyciekl-niepublikowany-przeboj-artysty-disco-polo-odbiorcy-w-szoku-1585168238.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/ArekKopaczewskiMusic
Reklama


Życie gwiazd

Nie lada gratka dla fanów disco polo! Wyciekł niepublikowany przebój popularnego wokalisty disco polo

Reklama

Każdy szanujący się artysta disco polo ma w swojej szufladzie utwory, które z przeróżnych powodów nie ujrzały światła dziennego. Gdyby wszystkie zostały wydane, to znacznie wzrosłaby liczba discopolowych hitów.

Zobacz również: 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli

Idealnym przykładem jest Arek Kopaczewski i jego ostatnia premiera, ale po kolei… Arek to artysta, którego wyjątkowość przeszywa na wskroś wszystkich fanów muzyki disco polo. Bez względu na panujące trendy, wymagania rynku czy specyfikę branży disco, Arek jest twórcą bezgranicznie oddany swojej wizji.

Jego utwory mają w sobie coś takiego, że jeżeli je usłyszysz, to od razu myślisz - Arek Kopaczewski. Mimo tego, że tematyka jego piosenek jest mocno pospolita, bo artysta śpiewa głównie o miłości, to skala uczuciowości jaką Arek przelewa na papier, a później w nuty jest niewyobrażalnie wysoka!

I właśnie mieliśmy wielką…nie bójmy się użyć tego słowa…przyjemność odsłuchać utwór, który piosenkarz stworzył jeszcze w czasach licealnych. Piosenka pt. „Spełnij moje sny”, to kontynuacja uczuciowości, melancholii i cudownego przekazu, którym Arek nas raczy już wiele lat.

Oby nigdy nie przestał!

Zobacz również: Szok! Gwiazdor disco polo oficjalnie ogłosił zakończenie działalności! Nic wcześniej na to nie wskazywało!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  2. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli
  3. Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.