2020-11-29T20:31:00+01:00 WOW! Wokalistka disco polo pozuje w skąpej bieliźnie! W tle kominek, a na dworze mróz! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/gwiazda-disco-polo-pozuje-w-skapej-bielizniew-tle-kominek-1606656329.jpg

WOW! Wokalistka disco polo pozuje w skąpej bieliźnie! W tle kominek, a na dworze mróz!

Redakcja , 29 Listopad 2020  20:31

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
WOW! Wokalistka disco polo pozuje w skąpej bieliźnie! W tle kominek, a na dworze mróz!
Źródło zdjęć: instagram.com/klaudia_kolodziejczyk_/
Reklama

Artystka ubrana jest w ponętną bieliznę i podwija ją umyślnie, tak by fani mogli otrzymać kolejną dawkę kuszącej publikacji

Reklama

Nie ma dnia, by serce fanów disco polo nie zabiło kilkukrotnie mocniej niż zwykle, za przyczyną gorącego kadru od ulubionej artystki.

Zobacz również: Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!

Obrazki, które fundują nam gwiazdy, onieśmielają i jednocześnie rozbudzają najśmielsze wyobrażenia - ten niezwykły paradoks eksponowanej nagości, dostarcza nam jedynie najgorętsza z branż - disco polo. Jedną z najpiękniejszych przedstawicielek tanecznego świata, jest seksowna Klaudia Kołodziejczyk, znana jako Claudi.

Artystka zachwyca nie tylko nagością, ale także czarującą i naturalną urodą, która notorycznie doceniana jest przez odbiorców. Jej fotorelacje z wakacyjnych podróży, podnoszą ciśnienie wszystkim, którzy mają okazję je oglądać. Wokalistka ostatnio dodała zdjęcie w nieco innej niż nadmorska scenerii.

Klaudia pozuje w klimatycznym salonie, którego wyjątkowość podkreśla nastrojowy kominek. Sama artystka ubrana jest w ponętną bieliznę i podwija ją umyślnie, tak by fani mogli otrzymać kolejną dawkę kuszącej publikacji.

Zdjęcie jest naprawdę świetne i tylko fakt, że zostało dodane do instagramowej rekacji, sprawił, że chwalebna dyskusja pod nim nie rozgorzała na dobre.

Zobacz również: To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!

A może teraz puścicie wodzę fantazji i napiszecie, co sądzicie o fotografii?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca smukłą figurą i zgrabnymi nogami! To najbardziej ponętna wokalistka?
  2. Niezwykły koncert zespołu Top Girls na deskach opolskiego amfiteatru! Piękne gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! Mamy nagranie!
  3. Znany gwiazdor disco polo śpiewająco obronił dyplom! Fani gratulują niebywałego sukcesu!
  4. Gorąca premiera Topky pt. Szpile! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz podbiją tym branżę disco polo?! 'Powrót w wielkim stylu'
  5. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO
  6. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  7. Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!
  8. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz jako zespół Topky zarobiły ponad milion! Ich kariera nabrała tempa!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami