Reklama


Reklama

Widok zwala z nóg. Przepiękna wokalistka disco polo pozuje z dekoltem do pasa!

2020-07-16T20:20:00+02:00 Widok zwala z nóg. Przepiękna wokalistka disco polo pozuje z dekoltem do pasa! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/ten-widok-zwala-z-nog-seksowna-wokalistka-disco-polo-pozuje-z-dekoltem-do-pasa-1594761699.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/klaudiaaak
Reklama


Życie gwiazd

Tuż po publikacji, wszelkie zmysły fanów zostały rozpalone do granic możliwości. Zjawiskowy biust wokalistki dominuje kadr

Reklama

Szalenie atrakcyjne, kobiece kształty, to wizytówka disco polo. Nurt taneczny, to jeden z nielicznych artystycznych tworów, które da się zmaterializować.

Zobacz również: Trudny czas dla pięknych artystek! Czy zespołowi disco polo uda się przetrwać?

W przypadku disco polo na słuchaniu się nie kończy...wzrok także jest doskonałym odbiorcą w naszej branży. Doskonałym przykładem cielesnego i bardzo zmysłowego urzeczywistnienia muzyki disco, jest fotografia, jaką jakiś czas temu opublikowała Klaudia Kołodziejczyk, występująca na scenie pod pseudonimem Claudi.

Gwiazda pozuje za sterem statku w bardzo kusym stroju. Tuż po publikacji, wszelkie zmysły fanów zostały rozpalone do granic możliwości. Zjawiskowy biust wokalistki dominuje kadr i nadaje zdjęciu porządną dawkę namiętności.

Nie bez znaczenia pozostaje unikalna i wyjątkowo śliczna uroda piosenkarki. Claudi to bez wątpienia jedna z najbardziej gorących i atrakcyjnych wokalistek z branży.

Piękna twarz w połączeniu z pozostałymi cielesnymi walorami, daje światu kobietę wizualnie idealną. Połączenie cudownej urody i ogromnego muzycznego talentu, musiały przynieść artystce ogromną popularność.

W jej sukcesie nie ma grama przypadku. Zgadzacie się?

Zobacz również: Dawid Narożny zaskoczony w łóżku! Joanna uszczęśliwiła gwiazdora disco polo!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistki Top Girls podbijają rynek disco polo!? Ich nowość "To skomplikowane" stanie się hitem jesieni?!
  2. Marcin Miller (Boys) zszokowany po wejściu do hotelowego pokoju! To co zobaczył zapamięta do końca życia!
  3. Nowość disco polo od znanego zespołu już puka do internetowych drzwi. Fani Daj to Głośniej mogą usłyszeć kawałek...!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.