Reklama
Polecamy


Reklama

WonerS i MiłyPan we wspólnej produkcji! Ta premiera okaże się hitem disco polo?!

2020-02-02T07:45:00+01:00 WonerS i MiłyPan we wspólnej produkcji! Ta premiera okaże się hitem disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/nietuzinkowa-produkcja-od-najmlodszego-wykonawcy-disco-polo-1580475984.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

W sieci zawrzało! Światło dzienne ujrzała wyczekiwana premiera, w której wystąpił najmłodszy wokalista disco polo wraz z Miłym Panem

Reklama

WonerS i Miły Pan w jednej produkcji? Szymon jest doskonałym przykładem na to, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji. Najmłodszy wykonawca w świecie disco polo nie ogląda się za siebie, tylko wytrwale idzie na sam szczyt.

Zobacz również: PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!

Ostatnio w sieci zadrżało po publikacji jednego z wpisów, który był zapowiedzią nowości od młodego wykonawcy, Wonersa. Nie byłoby w tej informacji nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że na zdjęciu wyróżniającym tą zapowiedź był obok Szymona – Miły Pan.

Okazało się, że Piotr Kołaczyński jest idolem najmłodszego wykonawcy disco polo i zgodził się wystąpić w jego najnowszym teledysku do piosenki, która została zatytułowana „Moja jedenastka”.

Premiera utworu odbyła się w wyjątkowym dniu, bo akurat w urodziny Szymona, który świętował swoją jedenastkę. Wokalista ma bardzo pozytywne podejście do życia, a to co śpiewa w poprzedniej produkcji „Łap marzenia” bez wątpienia nakłoniła do działania niejednego dorosłego człowieka, który być może nieco się pogubił i stracił chęci do działania i spełniania marzeń.

Jak myślicie, czy WonerS podbije rynek disco polo nowością z udziałem Miłego Pana „Moja jedenastka”?

Zobacz również: Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!
  2. Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!
  3. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.