2020-10-27T16:36:00+01:00 Wokalistki zespołu Top Girls prześladowane przez natrętów! To co robili, wzbudza oburzenie! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/bywaly-przesladowane-przez-natretow-na-szczescie-przy-tych-mezczyznach-sa-bezpieczne-1603712609.jpg

Wokalistki zespołu Top Girls prześladowane przez natrętów! To co robili, wzbudza oburzenie!

Redakcja , 27 Październik 2020  16:36

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wokalistki zespołu Top Girls prześladowane przez natrętów! To co robili, wzbudza oburzenie!
Źródło zdjęć: facebook.com/NaszeMelodieMagazyn

Jeden przyjeżdżał do mnie z prezentami, licząc na to, że tak zdobędzie moje serce. Następny pisał SMS-y przez całą dobę przyznaje jedna z gwiazd

Reklama

Niedawno odbyła się premiera ich najnowszego klipu „To skomplikowane”. Fani Top Girls mogli w nim zobaczyć, jak Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i Justyna Lubas uciekają przed stalkerem.

Zobacz również: Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!

Dziewczyny przyznają, że w rzeczywistości też miały nieprzyjemne doświadczenia z natrętami. – Jeden przyjeżdżał do mnie z prezentami, licząc na to, że tak zdobędzie moje serce. Następny pisał SMS-y przez całą dobę, każdego dnia myślał o mnie. Jeszcze inny chciał zdjęcie moich stóp.

Ale najbardziej zdziwił mnie ten, który proponował kupno mojej zużytej bielizny – wyznaje Angelika. Paula i Justyna również miały swoich prześladowców. – Czasem były prośby o zdjęcia, innym razem bukiety kwiatów regularnie wysyłane na adres wytwórni. Wszystko, żeby zwrócić na siebie naszą uwagę.

Na szczęście śliczne trio ma dwóch obrońców. Pierwszy z nich to Piotr Kołaczyński, czyli popularny MiłyPan, który prywatnie jest związany z Angeliką. Drugi to jego menadżer Grzegorz – partner Pauli. – Gdy Chłopaki towarzyszą nam w czasie koncertów, czujemy się bezpiecznie – wyznaje nam Angelika. Wtóruje jej Paula: „Przy Piotrku i Grześku żaden natręt czy prześladowca nie będzie próbował się do nas zbliżyć – to pewne”.

Zobacz również: Prześliczna gwiazdeczka disco polo eksponuje cudowne nogi! Kuszące zdjęcie gwiazdy bije rekordy popularności w sieci!

Źródło - Nasze Melodia - Na żywo

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Mega gorące wokalistki girlsbandu Szpilki zachwycają wyjątkowym strojem! Gwiazdy disco polo wyglądają jak boginie!
  2. Paweł Jasionowski i Racisova z alkoholem na scenie?! Utwór 'Polej bracie polej' zrobił furorę i rozkręcił imprezę!
  3. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
  4. To najpiękniejszy uśmiech w branży disco polo?! Fani zachwyceni zdjęciami gwiazdy!
  5. Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!
  6. Dawid Narożny zaprowadził syna po raz pierwszy do żłobka! Reakcja dziecka zaskoczyła gwiazdora i Jego żonę!
  7. Zakochana bez granic?! Popularna wokalistka disco polo na zdjęciu ze swoją ukochaną kocicą!
  8. Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami