Reklama


Reklama

Wokalistki zespołu Top Girls prześladowane przez natrętów! To co robili, wzbudza oburzenie!

2020-10-27T16:36:00+01:00 Wokalistki zespołu Top Girls prześladowane przez natrętów! To co robili, wzbudza oburzenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/bywaly-przesladowane-przez-natretow-na-szczescie-przy-tych-mezczyznach-sa-bezpieczne-1603712609.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/NaszeMelodieMagazyn
Reklama


Życie gwiazd

Jeden przyjeżdżał do mnie z prezentami, licząc na to, że tak zdobędzie moje serce. Następny pisał SMS-y przez całą dobę przyznaje jedna z gwiazd

Reklama

Niedawno odbyła się premiera ich najnowszego klipu „To skomplikowane”. Fani Top Girls mogli w nim zobaczyć, jak Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i Justyna Lubas uciekają przed stalkerem.

Zobacz również: Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!

Dziewczyny przyznają, że w rzeczywistości też miały nieprzyjemne doświadczenia z natrętami. – Jeden przyjeżdżał do mnie z prezentami, licząc na to, że tak zdobędzie moje serce. Następny pisał SMS-y przez całą dobę, każdego dnia myślał o mnie. Jeszcze inny chciał zdjęcie moich stóp.

Ale najbardziej zdziwił mnie ten, który proponował kupno mojej zużytej bielizny – wyznaje Angelika. Paula i Justyna również miały swoich prześladowców. – Czasem były prośby o zdjęcia, innym razem bukiety kwiatów regularnie wysyłane na adres wytwórni. Wszystko, żeby zwrócić na siebie naszą uwagę.

Na szczęście śliczne trio ma dwóch obrońców. Pierwszy z nich to Piotr Kołaczyński, czyli popularny MiłyPan, który prywatnie jest związany z Angeliką. Drugi to jego menadżer Grzegorz – partner Pauli. – Gdy Chłopaki towarzyszą nam w czasie koncertów, czujemy się bezpiecznie – wyznaje nam Angelika. Wtóruje jej Paula: „Przy Piotrku i Grześku żaden natręt czy prześladowca nie będzie próbował się do nas zbliżyć – to pewne”.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!

Źródło - Nasze Melodia - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?
  2. Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!
  3. Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.