Reklama


Reklama

Wokalistki z Top Girls milionerkami! Wszystko za sprawą lawinowo rosnącej popularności?!

2020-10-31T16:05:00+01:00 Wokalistki z Top Girls milionerkami! Wszystko za sprawą lawinowo rosnącej popularności?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/milionerki-z-top-girls-dopisaly-do-swojego-konta-kolejna-zawrotna-sume-1603964529.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/ZespolTopGirls
Reklama


Życie gwiazd

Czołowe miejsca na listach przebojów i lawinowo rosnąca popularność produkcji, dały efekt marketingowego i muzycznego sukcesu

Reklama

Wielkie liczby w świecie disco polo, przestają powoli robić wrażenie. Gwiazdy przyzwyczaiły fanów do zawrotnych sum i wszyscy chyba zgodzą się, że każda cyfra świadcząca o wielkości formacji, czy solisty, jest w pełni zasłużona i ciężko wypracowana.

Zobacz również: Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"

Wynik, który na przestrzeni lat stał się jednym z najbardziej wymiernych dla artysty, jest ten wyświetlany pod filmem w YouTube. Milionowe liczby odtworzeń teledysków, są jednoznaczne z ogromną popularnością twórcy i jego produkcji. Zespołem, który pobił wszelkie rekordy rozpoznawalności oraz internetowych odsłon, z pewnością jest zespół Top Girls.

Trzy piękne wokalistki -Angelika, Justyna i Paula, stworzyły mnóstwo wielkich przebojów, kasując przy okazji wiele znaczących nagród i gratyfikacji. Przyszedł czas na przekroczenie kolejnej bariery. Piosenka pt. „Jakbyś mnie zechciał”, właśnie osiągnęła 70 mln wyświetleń. Rezultat, od którego robi się gorąco na samą myśl.

Siódemka i siedem zer obok, nie wzięły się znikąd. Utwór od samego początku zachwycał fanów. Czołowe miejsca na listach przebojów i lawinowo rosnąca popularność produkcji, dały efekt marketingowego i muzycznego sukcesu.

Pamiętacie w którym roku Top Girls wydały hit „Jakbyś mnie zechciał”?

Zobacz również: To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Drapieżna Justyna z Top Girls zachwyca w nowej odsłonie! Fani gwiazdy disco polo mają ciarki na całym ciele.
  2. Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.
  3. Magda Narożna wdzięczy się na tronie! Wiemy, co przygotowała z zespołem Piękni i Młodzi!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.