2019-05-29T10:07:00+02:00 Wokalistki Top Girls zdradziły plany na najbliższe tygodnie! Wiemy kiedy będzie kolejna wielka premiera dis Popularne wokalistki muzyki disco polo zdradziły plany na najbliższy czas. Mają już nagrane utwory https://disco-polo.info/uploads/news/2019/05/wokalistki-top-girls-zdradzily-plany-na-najblizsze-tygodnie-wiemy-kiedy-bedzie-kolejna-wielka-premiera-disco-polo-1558992263.jpg Disco-Polo.info

Wokalistki Top Girls zdradziły plany na najbliższe tygodnie! Wiemy kiedy będzie kolejna wielka premiera disco polo!


Autor: Goliat, 29 Maj 2019  10:07
Źródło zdjęć: materiały własne

Popularne wokalistki muzyki disco polo zdradziły plany na najbliższy czas. Mają już nagrane utwory

Wokalistki Top Girls zdradziły plany na najbliższe tygodnie! Wiemy kiedy będzie kolejna wielka premiera disco polo!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Kto zagra na dożynkach w Suchowoli? Fani zespołu Imperium będą mieć powód do radości
  2. Jesika, Mirage, Iness i więcej – „Prywatka Disco Polo” to składanka pełna emocji i hitowych brzmień
  3. PILNE! Radek Liszewski z zespołu Weekend w szpitalu! Wiemy co się stało!
Reklama

Popularne wokalistki disco polo w odpowiedzi na zapytania internautów i fanów muzyki tanecznej opowiedziały o planach na najbliższe tygodnie. Dziewczyny zdradziły co planują muzycznie. W pierwszej połowie czerwca będą kręciły teledysk do nowej piosenki, której premiera została zaplanowana została na koniec lipca. Wcześniej jednak Top Girls zaśpiewają piosenkę na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Olsztynie. 

Na tym nie koniec. Paula, Justyna i Angela mają nagrane już dwie inne piosenki i co więcej planują zrealizować kolejne dwie.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Drossel z nowością „Ta dziewczyna była inna”. Posłuchaj premiery!

Dostajemy wiele pytań o nowy utwór itp ....a więc w skrócie nasze plany . 10.06 -11.06 kręcimy teledysk do nowego utworu ,,Co w sercu masz” będzie to piosenka bardziej plenerowa która premierę będzie miała 27.07 na 24 Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Olsztynie , teledysk być może 28.07 zobaczycie już na YouTube .

Mamy już nagrane 2 nowe utwory i jeszcze w czerwcu nagramy kolejne 2 utwory, oprócz tego zaśpiewamy na koncercie Noc Pod Gwiazdami ( Polsat ) 3.08 w Białymstoku dodatkowo cover ( na razie tajemnica ) oraz 16.08 Festiwal Muzyki Weselnej w Mrągowie ( Polsat ) również dodatkowo cover ( inny i też będzie to niespodzianka ) W czerwcu zagramy 28 koncertów oraz nagramy teledysk i kolejne dwa utwory 

Dziewczyny z Top Girls nie spoczywają na laurach. Od rozpoczęcia swojej działalności muzycznej prężnie pracują nad nowymi materiałami co owocuje kolejnymi sukcesami. Poprzez swoje zaangażowanie i przeogromną pracę dostały się do czołówki gwiazd. 

Wielokrotnie fani okrzykują dziewczyny z Top Girls nowymi królowymi disco polo. Patrząc przez pryzmat ich osiągnięć i czasu, w którym tego dokonały należy im się ogromne uznanie. Poniżej mamy dla Was kilka propozycji wspomnianych gwiazd disco polo. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Gorące premiery disco polo w Mono Studio Records. Fani czekają na nowe hity! Jagoda, Raider, Diadem, Bartii

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Edyta Jończyk z nową piosenką „Kwiaty do wianka”. Folkowy klimat i sielski teledysk
  2. Kordian zaśpiewał „Zawsze tam gdzie Ty” Lady Pank
  3. Marcin Miller Boys z premierą „Moja dziewczyna” – taneczna nowość od legendy disco polo
  4. Mega premiera: Sylwia Kossakowska prezentuje „Uwierz” – osobisty utwór z wyjątkowym przesłaniem
  5. Skolim rozgrzeje Kadzielnię! „Przebój Lata Radia Zet i Polsatu 2025” zapowiada wielkie emocje
  6. Zenek Martyniuk zaskoczony po koncercie – fanki przygotowały dla niego coś wyjątkowego
  7. Klaudia Zielińska nie bierze jeńców – „La Li Lej” wjeżdża z hukiem i zamiata konkurencję
  8. Avangarde z letnim hitem „Nie zmieniaj się” – fani oszaleli na punkcie tej piosenki
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły