Reklama


Reklama

Wokalistka disco polo z pupą jak Kim Kardashian? Mamy komentarz gwiazdy!

2020-05-16T10:30:00+02:00 Wokalistka disco polo z pupą jak Kim Kardashian? Mamy komentarz gwiazdy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wokalistka-disco-polo-z-pupa-jak-kim-kardashian-zobaczcie-1588863108.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: .instagram.com/angelika.zmijewska
Reklama


Życie gwiazd

Popularna wokalistka disco polo chciałaby, by to jej pośladki były wyznacznikiem dobrego poziomu na całym świecie

Reklama

Wszyscy mamy idoli. W zależności od tego czym się fascynujemy, o czym marzymy, lub co chcielibyśmy osiągnąć, dobieramy sobie osoby, których śladem powinniśmy podążać, by uzyskać upragniony rezultat.

Zobacz również: Artysta disco polo zdradził, czego nauczyła go jego wspaniała babcia!

Jeżeli reflektujemy by zostać piłkarzem, naszym idolem może być Robert Lewandowski, jeżeli piosenkarką, idolką może być Edyta Górniak, a jeśli zechcemy mieć idealną pupę, to wzorem do naśladowania powinna być Kim Kardashian. I to właśnie na amerykańskiej celebrytce się zatrzymamy, ponieważ to o jej popularnych pośladkach, na swoim instagramie wspomniała Angelika z Top Girls.

Wokalistka disco wrzuciła filmik, na którym wykonuje ćwiczenia rzeźbiące pupę, inspirując się filmem z internetu. Gwiazda podpisała materiał: „Pupa jak Kim Kardashian? Będzie pupa jak panny Żmijewskie”. Artystka zatem ewidentnie chciałaby, by to jej pośladki były wyznacznikiem dobrego poziomu na całym świecie i by do jej figury dążyły ambitne kobiety z całego globu.

Szczerze mówiąc szanse są ogromne, ponieważ już teraz Angelika jest w Polsce liderką wśród wokalistek muzyki tanecznej pod względem urody. Biorąc pod uwagę jej ogromne ambicje i ciężkie treningi, jesteśmy w stanie uwierzyć, że za jakiś czas może być głośno o pupie ślicznej piosenkarki.

Zgadzacie się?

Zobacz również: Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Prawdziwe gwiazdy disco polo polecają - 'ta produkcja może stać się bestsellerem'!
  2. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!
  3. Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.