Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistka disco polo z pupą jak Kim Kardashian? Mamy komentarz gwiazdy!

2020-05-16T10:30:00+02:00 Wokalistka disco polo z pupą jak Kim Kardashian? Mamy komentarz gwiazdy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wokalistka-disco-polo-z-pupa-jak-kim-kardashian-zobaczcie-1588863108.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: .instagram.com/angelika.zmijewska
Reklama


Życie gwiazd

Popularna wokalistka disco polo chciałaby, by to jej pośladki były wyznacznikiem dobrego poziomu na całym świecie

Reklama

Wszyscy mamy idoli. W zależności od tego czym się fascynujemy, o czym marzymy, lub co chcielibyśmy osiągnąć, dobieramy sobie osoby, których śladem powinniśmy podążać, by uzyskać upragniony rezultat.

Zobacz również: Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.

Jeżeli reflektujemy by zostać piłkarzem, naszym idolem może być Robert Lewandowski, jeżeli piosenkarką, idolką może być Edyta Górniak, a jeśli zechcemy mieć idealną pupę, to wzorem do naśladowania powinna być Kim Kardashian. I to właśnie na amerykańskiej celebrytce się zatrzymamy, ponieważ to o jej popularnych pośladkach, na swoim instagramie wspomniała Angelika z Top Girls.

Wokalistka disco wrzuciła filmik, na którym wykonuje ćwiczenia rzeźbiące pupę, inspirując się filmem z internetu. Gwiazda podpisała materiał: „Pupa jak Kim Kardashian? Będzie pupa jak panny Żmijewskie”. Artystka zatem ewidentnie chciałaby, by to jej pośladki były wyznacznikiem dobrego poziomu na całym świecie i by do jej figury dążyły ambitne kobiety z całego globu.

Szczerze mówiąc szanse są ogromne, ponieważ już teraz Angelika jest w Polsce liderką wśród wokalistek muzyki tanecznej pod względem urody. Biorąc pod uwagę jej ogromne ambicje i ciężkie treningi, jesteśmy w stanie uwierzyć, że za jakiś czas może być głośno o pupie ślicznej piosenkarki.

Zgadzacie się?

Zobacz również: Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda disco polo szokuje! Artystka pokazała krągłe pośladki. Te zdjęcia zostaną w pamięci na długo!
  2. Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!
  3. Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.