Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistka disco polo wygląda jak modelka! Gwiazda zachwyca nie tylko ciałem ale też stylizacjami!

2020-09-08T15:44:00+02:00 Wokalistka disco polo wygląda jak modelka! Gwiazda zachwyca nie tylko ciałem ale też stylizacjami! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/gwiazda-disco-polo-wyglada-jak-modelka-yoko-zachwyca-cialem-i-stylizacjami-1598818300.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/yokomirage/
Reklama


Życie gwiazd

Artystka publikuje zachwycające zdjęcia w swoich social mediach! Wygląda, jakby wróciła z największych pokazów mody

Reklama

Mówi się, że człowiek bez pasji nigdy tak naprawdę nie będzie sobą. Wypełnia ona wszelkie pustki w naszej duszy, pozwala oderwać się od zmartwień. Im więcej pasji w człowieku, tym mniej miejsca na rozterki. Wystarczy spojrzeć na piękną Yoko. Przepełniona pasją do muzyki oraz mody, prawdziwa artystyczna dusza!

Zobacz również: Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!

Kto chociaż raz zaglądał na Instagrama Artystki disco polo, ten mógł nacieszyć oczy zjawiskowymi zdjęciami. Yoko bez wątpienia jest wielką pasjonatką mody oraz dobrego stylu.

Udowadnia to nie tylko w swoich social mediach, ale także w klipach, czy na koncertach. Jesteśmy przekonani, że spotkana przypadkowo „na mieście” będzie wyglądać równie oszałamiająco, jak przed kamerami. Z takim wyczuciem stylu trzeba się po prostu urodzić.

Artystka ma niesamowity styl, który podziwia niejeden fan. Jej stylizacje są dopracowane w każdym, nawet najmniejszym detalu. To właśnie nazywa się prawdziwą pasją! Jak mówi stare przysłowie, że ładnemu we wszystkim ładnie, a my się z tym zgadzamy.

Yoko życzymy kolejnych tak gorących i zachwycających stylizacji, a fanów zachęcamy do podziwiania Artystki!

Zobacz również: Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!
  2. Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!
  3. Problemy gwiazd disco polo?! Do akcji wkroczyła policja!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.