Reklama


Reklama

Wokalistka disco polo w wielkim przeboju Krawczyka! To był hit Sylwestra!

2019-01-01T13:00:00+01:00 Wokalistka disco polo w wielkim przeboju Krawczyka! To był hit Sylwestra! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/wokalistka-disco-polo-w-wielkim-przeboju-krawczyka-to-byl-hit-sylwestra-1546186628.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe fot. Mateusz Popiel Fotografia
Reklama


Ogólna

Emocji co nie miara! Uwielbiana wokalistka disco polo podczas sylwestrowej imprezy zaśpiewała wielkim przebój Krzysztofa Krawczyka

Reklama

Tym występem żyje cała Polska! Uwielbiana wokalistka disco polo zaskoczyła wszystkich i podczas sylwestrowej imprezy zaśpiewała wielki przebój Krzysztofa Krawczyka! 

EMOCJI CO NIE MIARA

Zanim zaczęła śpiewać disco polo chętnie udzielała się lokalnie. To właśnie te występy oswoiły ją ze sceną i publicznością, której nie brakowało jej od dzieciństwa. Nikt się jednak nie spodziewał, że obecnie jako jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki disco polo zaśpiewa podczas sylwestrowej imprezy utwór z 1987 roku. Elwira Mejk zaskoczyła wszystkich i oprócz swoich piosenek podczas sylwestrowej imprezy w Polo TV zaśpiewała wielki przebój Krzysztofa Krawczyka pt. "Ostatni raz zatańczysz ze mną"

Zobacz również: Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!

Jej talent i umiejętności wokalne nie podlegają żadnej dyskusji. Artystka już wielokrotnie zaskakiwała internautów swoim wokalem i aparycją. Tym razem zainteresował również swoim występem osoby spoza branży 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo podbije tym rynek muzyczny?! Tej premiery od zespołu Bayera nie można przegapić!
  2. Wokalistka disco polo w ciężkiej sytuacji! Gwiazda potrzebuje pomocy fanów!
  3. Wokalistka disco polo zrzuciła stanik i odsłoniła piersi! To Jej odpowiedź na hejt i ataki w sieci! Gorące kadry!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.