Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!

2020-09-15T13:00:00+02:00 Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/wokalistka-disco-polo-sprzedaje-obrazy-jej-talent-malarski-podbija-serca-polakow-1599227230.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/casandramusic/
Reklama


Życie gwiazd

Obrazy wokalistki disco polo robią wielkie wrażenie! Z pewnością ucieszy Was fakt, że obrazy wokalistki są do nabycia u samej Artystki.

Reklama

W człowieku drzemie wiele talentów, sztuką jest je odkryć i pielęgnować. Nie zawsze jest to takie proste i oczywiste. Nikt bowiem po urodzeniu nie dostaje instrukcji obsługi i listy faktów o sobie.

Zobacz również: Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!

Dlatego całe nasze życie jest takie ciekawe i fascynujące, gdy sami możemy odkrywać siebie kawałek po kawałku, układając w całość. Casandra, przepiękna gwiazda disco polo pokazała ostatnio swoim fanom, czym zajmuje się, gdy akurat nie koncertuje. Światło dzienne ujrzały jej niezwykłe obrazy!

Tak, wokalistka udowodniła, że poza fenomenalnym wokalem, potrafi także malować fantastyczne obrazy! Stworzyła nawet osobny profil na Instagramie, dedykowany jej malarskiej twórczości. Obrazy robią wielkie wrażenie! Artystka udowodniła, że nie potrafi się nudzić i wykorzystuje każdą wolną chwilę, aby zrobić coś kreatywnego.

Z pewnością ucieszy Was fakt, że obrazy Casandry są do nabycia u samej Artystki. Takie malowidła są tym bardziej wyjątkowe i mają podwójną wartość, gdyż stworzyła je tak wszechstronnie utalentowana gwiazda.

Podziwiając jej prace, zastanawiamy się, czym jeszcze zaskoczy nas Artystka. Wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia obrazów Casandry, bo nam już kilka z nich wpadło w oko!

Zobacz również: Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!
  2. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  3. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.