2020-09-15T13:00:00+02:00 Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/wokalistka-disco-polo-sprzedaje-obrazy-jej-talent-malarski-podbija-serca-polakow-1599227230.jpg

Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!

Redakcja , 15 Wrzesień 2020  13:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!
Źródło zdjęć: instagram.com/casandramusic/

Obrazy wokalistki disco polo robią wielkie wrażenie! Z pewnością ucieszy Was fakt, że obrazy wokalistki są do nabycia u samej Artystki.

Reklama

W człowieku drzemie wiele talentów, sztuką jest je odkryć i pielęgnować. Nie zawsze jest to takie proste i oczywiste. Nikt bowiem po urodzeniu nie dostaje instrukcji obsługi i listy faktów o sobie.

Zobacz również: Paweł Jasionowski i Racisova z alkoholem na scenie?! Utwór 'Polej bracie polej' zrobił furorę i rozkręcił imprezę!

Dlatego całe nasze życie jest takie ciekawe i fascynujące, gdy sami możemy odkrywać siebie kawałek po kawałku, układając w całość. Casandra, przepiękna gwiazda disco polo pokazała ostatnio swoim fanom, czym zajmuje się, gdy akurat nie koncertuje. Światło dzienne ujrzały jej niezwykłe obrazy!

Tak, wokalistka udowodniła, że poza fenomenalnym wokalem, potrafi także malować fantastyczne obrazy! Stworzyła nawet osobny profil na Instagramie, dedykowany jej malarskiej twórczości. Obrazy robią wielkie wrażenie! Artystka udowodniła, że nie potrafi się nudzić i wykorzystuje każdą wolną chwilę, aby zrobić coś kreatywnego.

Z pewnością ucieszy Was fakt, że obrazy Casandry są do nabycia u samej Artystki. Takie malowidła są tym bardziej wyjątkowe i mają podwójną wartość, gdyż stworzyła je tak wszechstronnie utalentowana gwiazda.

Podziwiając jej prace, zastanawiamy się, czym jeszcze zaskoczy nas Artystka. Wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia obrazów Casandry, bo nam już kilka z nich wpadło w oko!

Zobacz również: Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Nadchodzi prowokacyjna i kontrowersyjna nowość jakiej jeszcze w disco polo nie było!
  2. Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?
  3. Prześliczna gwiazda disco polo pokazała swoje wdzięki! Uwagę fanów zwraca jej biust!
  4. Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!
  5. Artyści disco polo podbijają sieć premierą! Nowość "Zakochani na maxa" zbiera pochlebne komentarze!
  6. Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!
  7. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
  8. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami