Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-15T13:00:00+02:00 Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/wokalistka-disco-polo-sprzedaje-obrazy-jej-talent-malarski-podbija-serca-polakow-1599227230.jpg
Reklama

Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!

Redakcja , 15 Wrzesień 2020  13:00
Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!
Źródło zdjęć: instagram.com/casandramusic/
Reklama

Obrazy wokalistki disco polo robią wielkie wrażenie! Z pewnością ucieszy Was fakt, że obrazy wokalistki są do nabycia u samej Artystki.

Reklama

W człowieku drzemie wiele talentów, sztuką jest je odkryć i pielęgnować. Nie zawsze jest to takie proste i oczywiste. Nikt bowiem po urodzeniu nie dostaje instrukcji obsługi i listy faktów o sobie.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo pokazała wnętrza swojego domu przed i po remoncie! Fani w szoku!

Dlatego całe nasze życie jest takie ciekawe i fascynujące, gdy sami możemy odkrywać siebie kawałek po kawałku, układając w całość. Casandra, przepiękna gwiazda disco polo pokazała ostatnio swoim fanom, czym zajmuje się, gdy akurat nie koncertuje. Światło dzienne ujrzały jej niezwykłe obrazy!

Tak, wokalistka udowodniła, że poza fenomenalnym wokalem, potrafi także malować fantastyczne obrazy! Stworzyła nawet osobny profil na Instagramie, dedykowany jej malarskiej twórczości. Obrazy robią wielkie wrażenie! Artystka udowodniła, że nie potrafi się nudzić i wykorzystuje każdą wolną chwilę, aby zrobić coś kreatywnego.

Z pewnością ucieszy Was fakt, że obrazy Casandry są do nabycia u samej Artystki. Takie malowidła są tym bardziej wyjątkowe i mają podwójną wartość, gdyż stworzyła je tak wszechstronnie utalentowana gwiazda.

Podziwiając jej prace, zastanawiamy się, czym jeszcze zaskoczy nas Artystka. Wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia obrazów Casandry, bo nam już kilka z nich wpadło w oko!

Zobacz również: Kusząca wokalistka disco polo podczas remontu kusi głębokim dekoltem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Emilka z Daj To Głośniej z cudownymi zdjęciami. Gwiazda disco polo czaruje, a internauci pieją z zachwytu!
  2. Miłosne uniesienie w klimacie disco polo. Dawid Narożny zmiażdży konkurencję swoją nowością pt. 'Pokochaj mnie'?!
  3. Zespół Daj To Głośniej przygotowują petardę by z hukiem zatrząść rynkiem muzyki tanecznej! Wiemy, co przygotowali!
  4. Artystka disco polo podsumowała swój rok! Wnioski jakie wyciągnęła, dają dużo do myślenia!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej