2021-06-23T09:07:00+02:00 Wokalistka disco polo rozgrzewa fanów w skąpym bikini! Internauci nie kryją zachwytu! https://disco-polo.info/uploads/news/sliczna-gwiazda-disco-polo-pozuje-w-skapym-bikini-fani-komentuja-sliczna-myszuniajpg.jpg

Wokalistka disco polo rozgrzewa fanów w skąpym bikini! Internauci nie kryją zachwytu!

Redakcja , 23 Czerwiec 2021  09:07
Wokalistka disco polo rozgrzewa fanów w skąpym bikini! Internauci nie kryją zachwytu!
Źródło zdjęć: instagram.com/nickiqueen_official/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Zdjęcia, którymi wokalistka disco polo zalewa internet powodują u jej wielbicieli szybsze bicie serca! To naprawdę prawdziwa kusicielka!

Reklama

Gwiazda disco polo opublikowała w swoich mediach społecznościowych fotkę, która wywołała ogromny zachwyt fanów!

Pogoda za oknem zrobiła się już typowo wakacyjna, pora zatem zrzucić z siebie zbędne ciuchy, i ruszyć na plażę, by opalić ciało! Piękna artystka disco polo już to zrobiła! Efekt jest piorunujący!

GORĄCE ZDJĘCIE ARTYSTKI DISCO POLO

Nicki znana jest w disco polo z takich hitów jak: “To nie ja”, czy “Zostań”. Artystka pojawiła się także w telewizyjnych programach „Ex na plaży”, „Najgorszy kucharz”, „Damy i wieśniaczki”, czy Love Island.

Nicki bez dwóch zdań jest jedną z najpiękniejszych wokalistek disco polo. Liczne grono fanów pięknej artystki podziwia nie tylko jej talent wokalny, ale także i niezwykłą urodę.

Urocza artystka disco polo poszczycić się może idealnie zgrabnym ciałem. Nic więc dziwnego, że zdjęcia, którymi Nicki zalewa internet powodują u jej wielbicieli szybsze bicie serca! To naprawdę prawdziwa kusicielka!

WOKALISTKA KUSI W SKĄPYM BIKINI! FANI KOMENTUJĄ 'PIĘKNA'

Gwiazda disco polo opublikowała w swoich mediach społecznościowych fotkę, która wywołała ogromny zachwyt fanów! Wokalistka zapozowała w niezwykle skąpym bikini, które odważnie odsłoniło jej kobiece walory! Artystka doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę! Komplementy fanów są największą nagrodą!

“Śliczna myszunia”.

“Piękna”.

Fani mają nadzieję, że Nicki dostarczy im wkrótce kolejnych muzycznych doznań, bowiem tych wizualnych mają już pod dostatkiem!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Nicki - Smakuj mnie
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Bayer Full i Sławomir Świerzyński oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdorzy disco polo skradli telewizyjne show!
  2. Wakacyjna premiera od legendy disco polo! Grupa Top One zaskoczyła wszystkich nową produkcją!
  3. Trudne chwile Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi)! Gwiazda disco polo opublikowała wymowny wpis w sieci! Fani pocieszają artystkę!
  4. Gorące zdjęcie córki lidera Bayer Full! Cóż za figura! Gwiazda spędza czas na urlopie!
  5. Śliczna gwiazda disco polo olśniła fanów swoją stylizacją! Wygląda jak milion dolarów!
  6. To trio przejdzie do historii disco polo?! Gorąca premiera pt. 'Nie będę Julią' od cudownych wokalistek! To swoisty hymn silnych i niezależnych kobiet!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami