Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-04-06T18:33:00+02:00 Wokalistka disco polo prowokuje internautów?! Gwiazda pokazała efekty nowych umiejętności! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/04/wokalistka-disco-polo-prowokuje-internautow-gwiazda-pokazala-efekty-nowych-umiejetnosci-1554567293.jpg

Wokalistka disco polo prowokuje internautów?! Gwiazda pokazała efekty nowych umiejętności!

Redakcja , 06 Kwiecień 2019  18:33
Reklama
Wokalistka disco polo prowokuje internautów?! Gwiazda pokazała efekty nowych umiejętności!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Takie materiały potrafią rozbudzić zmysły! Jedna z gwiazd muzyki disco polo zdecydowała się ujawnić efekt nowych umiejętności

Reklama

Wpis gwiazdy disco polo wzbudził wiele emocji. "Nie prowokuje (...) - napisała na wstępie Daria Chojnacka. Piękna wokalistka muzyki tanecznej udostępniła w sieci intrygujące zdjęcie, które nie umknęło uwadze internautów. Takie materiały potrafią rozbudzać nie tylko zmysły, ale również wyobraźnie.

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła biust! Widok wzbudza wiele emocji!

Bliźniaczki ID TWINS zdecydowały się poszerzyć horyzonty, stąd też w sieci pojawił się niecodzienny materiał z intrygującym opisem "Nie prowokuje Pokazuje efekty pracy z techniki #cutcrease w wykonaniu Iza Chojnacka" - przyznała jedna z sióstr - Daria. Wokalistki wzięły niedawno udział w kilku warsztatach i szkoleniach z makijażu, który jest jedną z ich wielkich pasji. Udostępnione video ukazuje efekt nowych umiejętności. 

Pięknie pomalowane oko, podkreślone usta, wykonturowana twarz i rozświetlenie - gwiazdy muzyki disco polo doskonale odnalazły się w świecie makijażu. Jak zapewniły w rozmowie z naszą redakcją "tę wiedzę wykorzystamy w naszych produkcjach". Bliźniaczki ID TWINS nie zamierzają spoczywać na laurach. Najbliższe miesiące mają już zaplanowane. O tym czym zaskoczą, przeczytacie niedługo w naszym serwisie.

Zobacz również: Popularny wokalista disco polo przeszczęśliwy! Gwiazdor po raz drugi zostanie ojcem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Magda Narożna na ustach wszystkich! Tak kobiecej kreacji świat disco polo jeszcze nie widział!
  2. Popularny wokalista disco polo przeszczęśliwy! Gwiazdor po raz drugi zostanie ojcem!
  3. Wokalistka disco polo na motocyklu! Gwiazda pochwaliła się szybką maszyną w sieci!
  4. Marcin Miller BOYS w doskonałej formie?! Uwielbiany gwiazdor disco polo wciąż na topie!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej