Reklama
Polecamy


Reklama

Bliźniaczki ID TWINS - Ale teraz | VIDEO | Premiera

2018-05-29T13:00:00+02:00 Bliźniaczki ID TWINS - Ale teraz | VIDEO | Premiera https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/blizniaczki-id-twins-ale-teraz-video-premiera-1527425310.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Bliźniaczki ID TWINS
Reklama


Premiera

Dziewczyny do udziału w teledysku zaprosiły przystojnego modela, którym jest II Vice Mister Polski & UK IRELAND 2018 Łukasz Bajorek

Reklama

Klip do najnowszej piosenki Bliźniaczek ID TWINS pt. "Ale teraz" został nakręcony w Londynie - mieście pełnym niespodzianek oraz pięknych miejsc, których w ich najnowszej produkcji nie zabrakło. 

Dziewczyny do udziału w teledysku zaprosiły przystojnego modela, którym jest II Vice Mister Polski & UK IRELAND 2018 Łukasz Bajorek. Jak widać młody mężczyzna odnalazł się w swojej roli i perfekcyjnie oddał swoją grą aktorską przekaz proddukcji.

Iza i Daria na planie pracowały również m.in z Hubertem Szumlańskim oraz Jakubem Luty którzy odpowiadali za zdjęcia oraz backstage. Nic na planie nie działo się z przypadku, gdyż Iza i Daria kilka miesięcy wcześniej rozpoczęły pracę związane z realizacją klipu. Warto dodać, że przy produkcji pierwszego utworu z dziewczynami pracował Robert Kruszewski.

"Całą stylizację do teledysku przygotowałyśmy same przy wskazówkach stylistów z UK. Uwielbiamy bawić się modą a Londyn jest na to świetnym przykładem - projektowanie ich zajęło nam kilka miesięcy, mnóstwo poprawek , ale było warto" - zapewniły z uśmiechem siostry Chojnackie

Zobacz również: Znane Blizniaczki ID TWINS rozpoczęły karierę w disco polo! Dziewczyny założyły zespół i nagrały klip! 

Ich debiutancka produkcja spotkała się z ogromnym odzewem ze strony internatów "Bardzo udana produkcja oby więcej takich", "dałyście czadu", "Super dziewczyny, jest moc!!" czytamy pod oficjalnym materiałem w serwisie YouTube. Czy to oznacza, że teledysk do najnowszej produkcji bliźniaczek ID TWINS podbije rynek?

Zobaczcie jak prezentuje się całość 

 

Bliźniaczki ID TWINS...

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!
  2. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  3. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.