Reklama


Reklama

Wokalistka disco polo poraziła fanów swoim dekoltem! Gwiazda odsłoniła biust!

2020-08-01T21:15:00+02:00 Wokalistka disco polo poraziła fanów swoim dekoltem! Gwiazda odsłoniła biust! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/gwiazda-disco-polo-porazila-fanow-swoim-dekoltem-tego-widoku-nie-wolno-przegapic-1596191331.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/klaudia_kolodziejczyk_
Reklama


Życie gwiazd

Dekolt gwiazdy w ujętych kadrach prezentuje się doskonale. Zmysłowa i namiętna wymowa tego ujęcia, jest niepodważalna

Reklama

W sieci często możemy oglądać półnagie, kuszące fotografie popularnych artystek disco polo. Jedne stawiają na niemal całkowity negliż, inne na sensualne i nieco bardziej skromne, choć w dalszym ciągu odważne pozy.

Zobacz również: Wokalistki zespołu Top Girls prześladowane przez natrętów! To co robili, wzbudza oburzenie!

Do tych drugich z pewnością NIE należy uwielbiana w branży Klaudia Kołodziejczyk, występująca pod pseudonimem Claudi. Artystka już kilkukrotnie udowadniała swoją ponadziemską urodę. Nigdy chyba argument ten nie był tak silny, jak teraz. W social mediach wokalistki pojawiło się zdjęcie, które należy rozpatrywać w kategorii fotograficznego arcydzieła.

Choć zdjęcie zostało wykonane przez samą Klaudię, to zdaje się jakby pracowała nad nim rzesza najlepszych fotografów świata. Dekolt gwiazdy w ujętych kadrach prezentuje się doskonale. Zmysłowa i namiętna wymowa tego ujęcia, jest niepodważalna.

Nie ma wątpliwości, że Klaudia Kołodziejczyk, to jedna z najpiękniejszych, najbardziej seksownych i odważnych kobiet w całej branży disco polo. Oby ta chęć pokazywania siebie i swoich walorów, nigdy nie wygasła w ślicznej artystce.

Tylko wtedy z naszych oczu nie zniknie błysk, a z serca radość.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo odsłoniła dekolt! Artystka śmiało skupia uwagę na piersiach!
  2. Premiera od wschodzących gwiazd disco polo hitem internetu?! Zobaczcie ich nowość 'Limuzyna'!
  3. Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.