2021-05-18T20:57:00+02:00 Prześliczna gwiazdeczka disco polo w skąpym bikini! Wokalistka wygląda obłędnie i wypoczywa w Turcji! https://disco-polo.info/uploads/news/przesliczna-gwiazdeczka-disco-polo-pozuje-w-skapym-bikini-wyglada-obledniepng.png

Prześliczna gwiazdeczka disco polo w skąpym bikini! Wokalistka wygląda obłędnie i wypoczywa w Turcji!

Redakcja , 18 Maj 2021  20:57

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Prześliczna gwiazdeczka disco polo w skąpym bikini! Wokalistka wygląda obłędnie i wypoczywa w Turcji!
Źródło zdjęć: instagram.com/klaudia_kolodziejczyk_/
Reklama

Piękna pogoda, kolorowe napoje i basen! Wokalistka disco polo wypoczywa w Turcji

Reklama

Artystka disco polo pozuje w skąpym bikini, które odważnie odsłania jej walory kobiecości!

Zobacz również: Uwielbiany zespół disco polo powraca z nowym wokalistą! Artyści stworzyli hit, który mocno namieszał w sercach fanów!

WOKALISTKA DISCO POLO NA WYPOCZYNKU W TURCJI

W większości regionów Polski tegoroczny maj jest niezwykle deszczowy i pochmurny, co nie sprzyja weekendowym wycieczkom i grillowaniu w plenerze. Gwiazda disco polo znalazła jednak sposób na to, żeby zakosztować Słońca i pięknej pogody.

Reklama

Klaudia Kołodziejczyk, to wokalistka disco polo, którą fani znają bliżej jako Claudi. Artystka wylansowała takie hity jak: “Daj mi tę noc”, “Chcę być Twoim skarbem”, czy “Zobaczyć chcę”. Gwiazda jest nie tylko uzdolnioną piosenkarką, ale także piękną kobietą. Jej profile społecznościowe śledzą w sieci tysiące fanów. Piękna Claudi opublikowała w sieci zdjęcia, które spowodowały wielkie trzęsienie ziemi wśród jej sympatyków! W sieci zawrzało!

GORĄCA SESJA W SKĄPYM BIKINI

Claudi wybrała się ostatnio w podróż do Turcji. Gwiazda potrzebowała odrobiny odpoczynku, który pozwoli naładować jej baterie przed nadchodzącym sezonem koncertowym. Zdjęcia z wyprawy, którymi pochwaliła się wokalistka są naprawdę odważne!

Artystka disco polo pozuje w skąpym bikini, które odważnie odsłania jej walory kobiecości! Na tak gorącą sesję fani pięknej gwiazdy czekali przez całą zimę! Sympatycy Claudi twierdzą, że wokalistka jest jedną z najpiękniejszych kobiet w branży disco polo. Zdjęcia, które opublikowała w sieci idealnie potwierdzają tę tezę. Gwiazda w białym bikini wygląda po prostu obłędnie!

Reklama

Fani wokalistki zwrócili także uwagę na piękny, opalony dekolt Claudi, który wprost sam rzuca się w oczy. Takiego widoku miłośnicy pięknej gwiazdy długo nie będą w stanie zapomnieć!

To musiały być naprawdę udane wakacje! Piękna pogoda, drink, basen – czy można chcieć czegoś więcej?

Zobacz również: Byłe wokalistki zespołu Top Girls wydały specjalne oświadczenie. Gwiazdy disco polo zdradziły powody odejścia!

Reklama
Plik Claudi---Wakacje-4.jpg
Plik Claudi---Wakacje-3.jpg
Plik Claudi---Wakacje-2.jpg
Plik Claudi---Wakacje-1.png
Plik Claudi---Wakacje-0.png
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Claudi - Całuj
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Ważne! Justyny Lubas z grupy Top Girls apeluje do fanów! Gwiazda disco polo stanęła w obronie koleżanek z zespołu!
  2. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!
  3. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  4. Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!
  5. Gwiazdor disco polo uratował ludzkie życie! Szereg badań i zastrzyków!
  6. Prześliczne dziewczyny ze Szpilek zapozowały w krótkich miniówkach! 'Wow ale piękności!' - komentują fani disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami