2018-11-08T17:50:00+01:00 Wokalistka disco polo odchyliła majtki i pokazała ciało! Fani zachwyceni! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/11/wokalistka-disco-polo-odchylila-majtki-i-pokazala-cialo-przesadzila-1541684363.jpg

Wokalistka disco polo odchyliła majtki i pokazała ciało! Fani zachwyceni!

Redakcja , 08 Listopad 2018  17:50

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Wokalistka disco polo odchyliła majtki i pokazała ciało! Fani zachwyceni!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Przedstawicielka muzyki disco polo rozpaliła swoich obserwatorów intrygującym widokiem swojego ciała

Reklama

Wielkie imprezy telewizyjne wymuszają od artystów nienagannej aparycji, o którą postanowiła zadbać jedna z uwielbianych wokalistek disco polo - Angelika Żmijewska. Członkini formacji Top Girls w związku z jesiennymi, telewizyjnymi imprezami postanowiła zadbać o swoje ciało i umówiła wizytę na opalanie natryskowe. To własnie tam, rozpaliła swoich internautów intrygującym widokiem! 

Zobacz również: Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!

Wokalistka disco polo odchyliła majtki i pokazała kawałek swojego ciało po opalaniu. Zabieg zakończył się powodzeniem, czego dowodem było ukazanie nieopalonego, zakrytego przez bieliznę ciała. Czy to oznacza, że Angelika skradnie podczas zbliżających się imprez całe show? 

Wokalistki Top Girls to niezwykle utalentowane dziewczyny, które wyróżniają się ogromnym poczuciem humoru. Uwagę swojego odbiorcy zwracają przede wszystkim wyjątkowymi zdolnościami, które podczas występów nie mają sobie równych. Talent z urodą idzie u dziewczyn w parze, czego wiele wokalistek - nie tylko ze sceny disco polo - może członkiniom Top Girls pozazdrościć.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Cudowna Magda Naroża - Piękni i Młodzi pokazała długie nogi! Królowa disco polo to najpiękniejsza wokalistka?
  2. Prześliczne dziewczyny ze Szpilek zapozowały w krótkich miniówkach! 'Wow ale piękności!' - komentują fani disco polo!
  3. To największe przeboje Marcina Millera – Boys z początków jego twórczości! Łezka kręci się w oku
  4. Pierwszy koncert Top Girls w nowym składzie! Urocze gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! | VIDEO
  5. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  6. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami