2020-12-23T21:33:00+01:00 Wokalistka disco polo - Angelika Żmijewska (Top Girls) zachwyca makijażem i dekoltem! Zobaczcie wyjątkową https://disco-polo.info/uploads/news/sliczna-angelika-zmijewska-zachwyca-urokiem-idekoltem-zobaczcie-wyjatkowa-fotografiejpg.jpg
Reklama

Wokalistka disco polo - Angelika Żmijewska (Top Girls) zachwyca makijażem i dekoltem! Zobaczcie wyjątkową fotografię.

Redakcja , 23 Grudzień 2020  21:33
Wokalistka disco polo - Angelika Żmijewska (Top Girls) zachwyca makijażem i dekoltem! Zobaczcie wyjątkową fotografię.
Źródło zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/

Połączenie wielkiego talentu i wrodzonego piękna gwiazd, to najprostsza z dróg do ogromnej popularności i uwielbienia odbiorców


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Czarująca uroda gwiazd disco polo, na przestrzeni lat uzyskała status legendarnej. Fani mają świadomość, że wizualna jakość artystek występujących w świecie tanecznym, stoi na najwyższym możliwym poziomie.

Zobacz również: Gwiazdor zachwyca mięśniami i formą! Dawid Narożny intensywnie trenuje przed Prime MMA Show! Fani są zszokowani postępami!

Połączenie wielkiego talentu i wrodzonego piękna gwiazd, to najprostsza z dróg do ogromnej popularności i uwielbienia odbiorców.

Wśród całej gamy przedstawicielek muzyki disco polo, istnieje jedna, która błyszczy najjaśniej i zawsze zachwyca najmocniej. Pojawiła się kilka lat temu i wraz z dwiema innymi wokalistkami cyklicznie podbijają serca fanów muzyką i perfekcyjnym urokiem, tworząc formację Top Girls - najbardziej uwielbiany zespół w strukturach disco polo.

Angelika Żmijewska, bo o niej mowa, sprawiła, że ponownie jest o niej głośno. Wszystko za sprawą najnowszej publikacji, na której gwiazda wygląda obłędnie i zjawiskowo.

Artystka pozuje w znakomitym makijażu, który dodał kolejne punkty dla jej wyglądu i tak mocno naciągniętej skali. Uwagę widzów przykuwa także odsłonięty dekolt gwiazdy, który z pewnością rozpali zmysły każdego mężczyzny. Wokalistka wygląda jak milion dolarów. Konkurs na najpiękniejszą artystkę disco polo właśnie został rozstrzygnięty. Czy najnowsza produkcja zespołu Top Girls skradnie Wasze serca podobnie jak Angelika? Nowość podija sieć! 

Zobacz również: Marcin Miller Boys - dołączy do Reprezentacji Polski i zagra u boku Roberta Lewandowskiego?! Szokujący wpis gwiazdora disco polo!

Reklama
Piękna Angelika Żmijewska
Piękna Angelika Żmijewska
Popularna Topka zawsze wygląda znakomicie!
Popularna Topka zawsze wygląda znakomicie!
Nietypowa fryzura wokalistki disco polo
Nietypowa fryzura wokalistki disco polo
Reklama

TOP GIRLS – To skomplikowane

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: TOP GIRLS – To skomplikowane
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Chcesz zdobyć sławę?! Popularny gwiazdor disco polo poszukuje wokalistów do nowego projektu!
  2. Popularny wokalista sięgnął po klasykę gatunku! Kuba Urbański - Playboys odświeżył znany utwór disco polo, który kiedyś nuciła cała Polska!
  3. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  4. Wielki smutek w rodzinie królowej śląskich szlagierów! Teresa Werner w żałobie - podzieliła się z fanami ogromną tragedią! Internauci współczują!
  5. Paula Karpowicz - Topky zachwyca w Zakopanem! Zobaczcie jak wygląda śliczna gwiazda disco polo!
  6. Paula Karpowicz TOPKY zdradziła plany zawodowe! Gwiazda wygadała się w sprawie nowego projektu!
  7. Taneczna premiera Adama Chroli podbija serca fanów! Zdolny muzyk disco polo stworzył hit wszystkich imprez okolicznościowych?!
  8. Paula Karpowicz - Topky na kwarantannie! Jak czuje się gwiazda disco polo?

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami