Reklama


Reklama

Wokalista disco polo znalazł się w tarapatach?! Jakub Urbański zaskoczył internautów tym wpisem!

2020-06-05T08:00:00+02:00 Wokalista disco polo znalazł się w tarapatach?! Jakub Urbański zaskoczył internautów tym wpisem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/jakub-urbanski-playboys-znalazl-sie-w-tarapatach-1590704506.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/kubaplayboys/
Reklama


Życie gwiazd

Energia i flow, jakie artyście towarzyszy na scenie jest nie do opisania. Gołym okiem widać, że Kuba Urbański to odpowiednia osoba, na właściwym miejs

Reklama

Wokalista muzyki tanecznej nie był w stanie przewidzieć, że będzie potrzebować pomocy. Jak sobie poradził?

Zobacz również: Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!

Jakuba Urbańskiego, który jest liderem i wokalistą jednej z topowych grup disco polo, w branży muzycznej wszyscy doskonale znają między innymi z utworów zatytułowanych „Lejde” , „Ja w to nie wierzę” , „Będę Twoim King Kongiem” i „Zwariowałem”. Koncerty grupy Playboys cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Energia i flow, jakie artyście towarzyszy na scenie jest nie do opisania. Gołym okiem widać, że Kuba Urbański to odpowiednia osoba, na właściwym miejscu. Ostatnio wokalista zespołu Playboys zamieścił zdjęcie na swoim prywatnym koncie na Instagramie, które nie wywołałoby tylu emocji, gdyby nie opis zamieszczony pod nim:

- „Szukam stopa, ktoś pomoże? Piękna pogoda, a ja mam kawałek do domu. Może spacerek, a może ktoś zmotoryzowany?” Patrząc na minę Jakuba, to chyba cieszył się z zaistniałej sytuacji. Nadchodzi lato, więc i dni są cieplejsze, a zwiększona aktywność fizyczna (spacer) dobrze robią na psychikę człowieka i formę na lato.

Chociaż Jakub Urbański na brak formy nie powinien narzekać.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo mają dosyć! Artyści zdecydowali się opuścić kraj!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo nagrał klip mimo pandemii! Zdjęcia powstały w Toruniu!
  2. Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco.
  3. Gwiazdy disco polo przerywają milczenie! Sytuacja wymknęła się już spod kontroli!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.