Reklama


Reklama

Wokalista disco polo zdradził swoje pragnienia! Zrobiło się bardzo romantycznie!

2020-04-20T10:30:00+02:00 Wokalista disco polo zdradził swoje pragnienia! Zrobiło się bardzo romantycznie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/zycie-byloby-piekniejsze-bedac-snem-windstar-we-wzruszajacej-nowosci-porusza-te-kwestie-1586951425.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Artyści swoją najnowszą propozycją muzyczną udowadniają, że zakochany mężczyzna jest w stanie zrobić dosłownie wszystko dla swojej wybranki serca

Reklama

W świecie disco polo dotychczas żaden z zespołów nie wpadł na pomysł, aby zatytułować piosenkę z zapytaniem o własny zespół.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!

Formacja Windstar jest wyjątkiem, bo zdecydowała się na stworzenie nowości pod tytułem „Czy chciałabyś Windstar”. Jak widać, wyobraźnia wykonawców muzyki tanecznej nie zna granic. Zespół Windstar tworzą Przemek i Grzegorz Wszeborowscy. Artystów poza wielką sceną, można również zobaczyć podczas uroczystości weselnych, gdzie chętnie występują.

Panowie mają na swoim koncie między innymi takie piosenki, jak „Jestem” , „Kwiaty” i „Ona nie chce”. Artyści swoją najnowszą propozycją muzyczną udowadniają, że zakochany mężczyzna jest w stanie zrobić dosłownie wszystko dla swojej wybranki serca, w której jest bez pamięci zadłużony.

Wokalista nie kryje, że chciałby, aby w rzeczywistości było dokładnie tak, jak w jego najpiękniejszych snach. Trzeba przyznać, że słuchając ten utwór, można myślami przenieść się zupełnie w inną, lepszą rzeczywistość.

Być może już niedługo okaże się, że ta propozycja podbije największe rozgłośnie radiowe i tym samym trafi na szczyt najlepszych radiowych przebojów.

Widzicie potencjał w piosence pod tytułem „Czy chciałabyś Windstar"?

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!
  2. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.
  3. Wokalistka disco polo nie przejmuje się opinią publiczną! Jej szczere wyznanie chwyta za serce!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.