Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo zdradził swoje pragnienia! Zrobiło się bardzo romantycznie!

2020-04-20T10:30:00+02:00 Wokalista disco polo zdradził swoje pragnienia! Zrobiło się bardzo romantycznie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/zycie-byloby-piekniejsze-bedac-snem-windstar-we-wzruszajacej-nowosci-porusza-te-kwestie-1586951425.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Artyści swoją najnowszą propozycją muzyczną udowadniają, że zakochany mężczyzna jest w stanie zrobić dosłownie wszystko dla swojej wybranki serca

Reklama

W świecie disco polo dotychczas żaden z zespołów nie wpadł na pomysł, aby zatytułować piosenkę z zapytaniem o własny zespół.

Zobacz również: Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!

Formacja Windstar jest wyjątkiem, bo zdecydowała się na stworzenie nowości pod tytułem „Czy chciałabyś Windstar”. Jak widać, wyobraźnia wykonawców muzyki tanecznej nie zna granic. Zespół Windstar tworzą Przemek i Grzegorz Wszeborowscy. Artystów poza wielką sceną, można również zobaczyć podczas uroczystości weselnych, gdzie chętnie występują.

Panowie mają na swoim koncie między innymi takie piosenki, jak „Jestem” , „Kwiaty” i „Ona nie chce”. Artyści swoją najnowszą propozycją muzyczną udowadniają, że zakochany mężczyzna jest w stanie zrobić dosłownie wszystko dla swojej wybranki serca, w której jest bez pamięci zadłużony.

Wokalista nie kryje, że chciałby, aby w rzeczywistości było dokładnie tak, jak w jego najpiękniejszych snach. Trzeba przyznać, że słuchając ten utwór, można myślami przenieść się zupełnie w inną, lepszą rzeczywistość.

Być może już niedługo okaże się, że ta propozycja podbije największe rozgłośnie radiowe i tym samym trafi na szczyt najlepszych radiowych przebojów.

Widzicie potencjał w piosence pod tytułem „Czy chciałabyś Windstar"?

Zobacz również: Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Co za nowość od gwiazd disco polo! After Party podbija rynek muzyki tanecznej?!
  2. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!
  3. Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.