2019-06-21T10:26:00+02:00 Wokalista disco polo zdradza, dlaczego nie chce mieć syna! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/wokalista-disco-polo-zdradza-dlaczego-nie-chce-miec-syna-1561104106.jpg

Wokalista disco polo zdradza, dlaczego nie chce mieć syna!

Redakcja , 21 Czerwiec 2019  10:26
Wokalista disco polo zdradza, dlaczego nie chce mieć syna!
Źródło zdjęć: facebook.com/focus.discopolo
Reklama

Tylko nam wyznaje, dlaczego nie marzy mu się syn

Reklama

Moja najnowsza piosenka „Pinokio” opowiada o kłamczuchu. Tymczasem ja sam jestem jego przeciwieństwem. Długi nos mam tylko przyklejany – mówi nam ze śmiechem piękny i boski, Zbyszek Perkowski, lider formacji disco polo „Focus”. 

Zobacz również: Stacja TVP osiągnęła rekordowy wynik! Sukces zawdzięcza Marcinowi Millerowi BOYS!

Stawiam na szczerość w relacji z ludźmi, ale ze szczególną uwagą odnoszę się w tej kwestii do wszystkich kobiet mojego życia. Najważniejszą z nich jest oczywiście moja córka Gabrysia – zdradza nam artysta. Gwiazdor disco polo jest dumny z jedynaczki, która niedawno obchodziła 13. urodziny. Kosmetyki mu nie przeszkadzają – Pojawienie się dziecka w moim życiu zmieniło wszystko. Może inni mężczyźni pragną mieć synów, ale sądzę, że moja córeczka jest niesamowita – mówi dumny tata.

Nastolatce nie brak talentu. – Ma piękny głos i dobry słuch, ale pragnie rozwijać swoje umiejętności plastyczne. Jak na razie zapowiada, że będzie makijażystką – podkreśla Zbyszek. Gwiazdorowi disco polo nie przeszkadza, że napotyka tusze do rzęs, cienie, pudry i pomadki w łazience. – Kobiety w domu zawsze oznaczają sterty kosmetyków.

Zobacz również: Edyta Folwarska szczęśliwie zakochana?! Wiemy, kto skradł jej serce! To znany pisarz!

Przyzwyczaiłem się. To nawet ma swój urok – dodaje gwiazdor. – Jeżeli jednak Gabrysia uzna kiedyś, że chce zaistnieć na scenie, to z pewnością będę jej kibicował – podsumowuje.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Poruszające wystąpienia gwiazdora disco polo! Artysta wzruszył wszystkich do łez!
  2. Chcą zarobić miliony?! Nowy biznes popularnych gwiazdorów disco polo! To będzie interes ich życia!
  3. Ogromna tragedia! Żona Zenka Martyniuka przekazała tragiczną wiadomość!
  4. Dubaj! Znany wokalista disco polo zespołu Classic był blisko wielkiej tragedii! Wszystko działo się na Jego oczach!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama