Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!

2020-09-15T15:30:00+02:00 Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/wokalista-disco-polo-zauroczyl-fanow-zdjeciem-1599816908.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/kubaplayboys
Reklama


Życie gwiazd

Lider popularnej grupy disco polo opublikował zdjęcie, którym wzruszył swoich fanów

Reklama

Bycie rodzicem to wielkie szczęście, ale też wielkie wyzwanie. Gwiazdy disco polo czują dodatkową presję, bo na ręce patrzą rzesze fanów. Na twarzy tego Artysty nie widać jednak obaw, tylko wielką radość, bo przecież szkoda czasu na zamartwianie się!

Zobacz również: Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!

Kuba Urbański, wokalista zespołu Playboys, opublikował na swoim Instagramie wzruszające zdjęcie z dzieckiem, na którym wszystkim wspólnie życzą miłego dnia. Na fotografii możemy dostrzec, w jak dobrych humorach są Artysta z córeczką. Widząc takie uśmiechy, nie sposób także się nie uśmiechnąć! Niby tak niewiele, a dzień od razu robi się lepszy, prawda?

Hania bez cienia wątpliwości jest odzwierciedleniem taty. Fani dosłownie rozpłynęli się widząc postawę dziewczynki i płynącą od niej radość. Zobaczmy, co napisali:

“Pozdrawiam Ciebie Kuba i małą księżniczkę”
“O boże jaka słodka”
“Śliczna córeczka. Miłego dnia”

Na tym zdjęciu Hania skradła Kubie całe show. Jeśli córka pójdzie w muzyczne ślady ojca, to będzie miał nie lada konkurencję!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ciężko oderwać wzrok! Wokalista disco polo zaśpiewał dla swojej przepięknej żony! VIDEO
  2. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!
  3. Tomasz Niecik w koronie! Gwiazdor disco polo wydał właśnie premierę TAMTARADEJ SYNU!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.