Reklama


Reklama

Wokalista disco polo zarzuca kobietom, że lecą tylko na kasę?! Zobaczcie materiał!

2020-04-28T15:32:00+02:00 Wokalista disco polo zarzuca kobietom, że lecą tylko na kasę?! Zobaczcie materiał! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/szok-zespol-disco-polo-spiewa-o-braku-dobrych-lasek-a-w-teledyskumozna-sie-zdziwic-1587840049.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Po chwili jednak dowiadujemy się, że ten brak dobroci u kobiet wynika z ich materializmu, nie z brzydkiego wyglądu

Reklama

Rzadko kiedy w świecie disco polo można powiedzieć o sytuacji, w której brakuje pięknych, wspaniałych kobiet. Zła, brzydka kobieta w branży disco, to najbardziej idealny przykład oksymoronu.

Zobacz również: Szok! Gwiazda disco polo pokazała pośladki. W skąpym stroju kusi internautów!

Trochę inną sugestię otrzymaliśmy jednak w ostatniej produkcji jednego z wykonawców muzyki tanecznej. Zespół Sygaro, to formacja, która ostatnio pokazała światu bardzo ciekawą propozycję muzyczną.

I choć faktycznie w refrenie wybrzmiewają słowa: „Wszyscy mówią dobrych lasek nie ma wcale...”, to klip, który dumnie wyświetlany jest wraz z materiałem audio, sugeruje zupełnie co innego, przynajmniej w wymiarze aparycyjnym, wizerunkowym.

Piękne panie prężą swoje wdzięki, jakoby chciały zaprzeczyć postawionej na początku refrenu tezie! Po chwili jednak dowiadujemy się, że ten brak dobroci u kobiet wynika z ich materializmu, nie z brzydkiego wyglądu. Częściowo można się z tym zgodzić, lecz z pewnością są to pojedyncze przypadki, które nie mogą przekreślać znakomitego dorobku duchowego pięknych kobiet na przestrzeni wieków.

Cały projekt zasługuje na wielokrotne odtworzenie go w serwisie YouTube. Piosenka wpada w ucho, a jej rytmiczność rusza każdą część ciała słuchacza! Zobaczcie koniecznie!

Zobacz również: Rewolucja w życiu popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk sama wzięła się za pracę!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!
  2. Emocjonalne wyznanie uwielbianego wokalisty disco polo! Internauci płaczą!
  3. Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.