Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo zarzuca kobietom, że lecą tylko na kasę?! Zobaczcie materiał!

2020-04-28T15:32:00+02:00 Wokalista disco polo zarzuca kobietom, że lecą tylko na kasę?! Zobaczcie materiał! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/szok-zespol-disco-polo-spiewa-o-braku-dobrych-lasek-a-w-teledyskumozna-sie-zdziwic-1587840049.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Po chwili jednak dowiadujemy się, że ten brak dobroci u kobiet wynika z ich materializmu, nie z brzydkiego wyglądu

Reklama

Rzadko kiedy w świecie disco polo można powiedzieć o sytuacji, w której brakuje pięknych, wspaniałych kobiet. Zła, brzydka kobieta w branży disco, to najbardziej idealny przykład oksymoronu.

Zobacz również: Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!

Trochę inną sugestię otrzymaliśmy jednak w ostatniej produkcji jednego z wykonawców muzyki tanecznej. Zespół Sygaro, to formacja, która ostatnio pokazała światu bardzo ciekawą propozycję muzyczną.

I choć faktycznie w refrenie wybrzmiewają słowa: „Wszyscy mówią dobrych lasek nie ma wcale...”, to klip, który dumnie wyświetlany jest wraz z materiałem audio, sugeruje zupełnie co innego, przynajmniej w wymiarze aparycyjnym, wizerunkowym.

Piękne panie prężą swoje wdzięki, jakoby chciały zaprzeczyć postawionej na początku refrenu tezie! Po chwili jednak dowiadujemy się, że ten brak dobroci u kobiet wynika z ich materializmu, nie z brzydkiego wyglądu. Częściowo można się z tym zgodzić, lecz z pewnością są to pojedyncze przypadki, które nie mogą przekreślać znakomitego dorobku duchowego pięknych kobiet na przestrzeni wieków.

Cały projekt zasługuje na wielokrotne odtworzenie go w serwisie YouTube. Piosenka wpada w ucho, a jej rytmiczność rusza każdą część ciała słuchacza! Zobaczcie koniecznie!

Zobacz również: Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wesele w czasie pandemii? Gwiazdor disco polo udowodnił, że podczas takich imprez można bawić się wyśmienicie!
  2. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  3. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.