2020-05-26T13:30:00+02:00 Wokalista disco polo zaczyna nowy start. Jego restauracja ponownie otwarta! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/formacja-b-qll-powraca-do-gry-1589833934.jpg

Wokalista disco polo zaczyna nowy start. Jego restauracja ponownie otwarta!

Redakcja , 26 Maj 2020  13:30
Wokalista disco polo zaczyna nowy start. Jego restauracja ponownie otwarta!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcin_bqll_niewiadomski/
Reklama

Nie dość, że śpiewa, to jeszcze potrafi gotować. Radość Marcina z odmrożenia branży gastronomicznej jest w stu procentach uzasadniona

Reklama

Nie będzie bankructwa- złego dobre końce. Marcin z zespołu B-QLL nie kryje swojego zadowolenia z rozwoju sytuacji. Krok bliżej w stronę normalności nabrał zupełnie nowego znaczenia.

Zobacz również: Piękna gwiazda disco polo kusi seksowną sukienką z wielkim dekoltem! Fanom opadły szczęki!

W jednej chwili świat się zatrzymał. Sytuacja spowodowana pandemią COVID19 zaskoczyła wszystkich. Nikt nie przypuszczał, że kiedykolwiek wydarzy się coś takiego. Okres kwarantanny był nowym, niekoniecznie miłym doświadczeniem dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć czy też pochodzenie.

Skutki koronawirusa dotknęły ludzi z całego świata. Bardzo mocno ucierpiała między innymi branża artystyczna i gastronomiczna. Nie wszyscy wiedzą, ale Marcin Niewiadomski, który jest liderem i wokalistą zespołu B-Qll ma w zanadrzu inny biznes, który również jest jego wielką pasją. Artysta nie kryje, że jego drugą miłością jest gotowanie: - „Koniec kwarantanny. Makaron Pasta Bar!!! Zaczynamy start.” Marcin ma swoją restaurację z makaronami, gdzie w ciągu tygodnia można go bardzo często spotkać.

Z pewnością jest to nie lada gratka dla fanów B-Qll. Artysta wydaję się być chodzącym ideałem. Nie dość, że śpiewa, to jeszcze potrafi gotować. Radość Marcina z odmrożenia branży gastronomicznej jest w stu procentach uzasadniona. Zarówno on, jak i konsumenci odczują to w wyjątkowy sposób.

Po dwóch miesiącach „zamrożenia”– powrót do pracy zostanie w sposób szczególny doceniony. Być może na nowo zaczniemy doceniać rzeczy, które przed pandemią wydawały się nam zupełnie normalne i nie robiły na nas większego wrażenia.

Zobacz również: Piękna gwiazda disco polo pokazała się w skąpym bikini! Fanom opadły szczęki!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Piękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W sieci zawrzało!
  2. Znana wokalistka disco polo wyleciała na rajskie wakacje. Gwiazda pochwaliła się gorącymi zdjęciami!
  3. Kiedy to zleciało?! Wokalista disco polo świętuje urodziny córki! Przyjaciele z branży składają życzenia!
  4. Gwiazdor disco polo wdał się w romans z kryminalistką i uciekł z pieniędzmi!
  5. Ci artyści disco polo nie wstydzą się swojego pochodzenia! Wręcz przeciwnie - promują to w sieci! VIDEO
  6. Krok od wpadki? Gwiazda disco polo zrzuciła stanik odsłaniając w aucie biust!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama