2020-05-26T13:30:00+02:00 Wokalista disco polo zaczyna nowy start. Jego restauracja ponownie otwarta! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/formacja-b-qll-powraca-do-gry-1589833934.jpg

Wokalista disco polo zaczyna nowy start. Jego restauracja ponownie otwarta!

Redakcja , 26 Maj 2020  13:30
Wokalista disco polo zaczyna nowy start. Jego restauracja ponownie otwarta!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcin_bqll_niewiadomski/

Nie dość, że śpiewa, to jeszcze potrafi gotować. Radość Marcina z odmrożenia branży gastronomicznej jest w stu procentach uzasadniona


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Nie będzie bankructwa- złego dobre końce. Marcin z zespołu B-QLL nie kryje swojego zadowolenia z rozwoju sytuacji. Krok bliżej w stronę normalności nabrał zupełnie nowego znaczenia.

Zobacz również: Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe hity Adama Chroli!

W jednej chwili świat się zatrzymał. Sytuacja spowodowana pandemią COVID19 zaskoczyła wszystkich. Nikt nie przypuszczał, że kiedykolwiek wydarzy się coś takiego. Okres kwarantanny był nowym, niekoniecznie miłym doświadczeniem dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć czy też pochodzenie.

Skutki koronawirusa dotknęły ludzi z całego świata. Bardzo mocno ucierpiała między innymi branża artystyczna i gastronomiczna. Nie wszyscy wiedzą, ale Marcin Niewiadomski, który jest liderem i wokalistą zespołu B-Qll ma w zanadrzu inny biznes, który również jest jego wielką pasją. Artysta nie kryje, że jego drugą miłością jest gotowanie: - „Koniec kwarantanny. Makaron Pasta Bar!!! Zaczynamy start.” Marcin ma swoją restaurację z makaronami, gdzie w ciągu tygodnia można go bardzo często spotkać.

Z pewnością jest to nie lada gratka dla fanów B-Qll. Artysta wydaję się być chodzącym ideałem. Nie dość, że śpiewa, to jeszcze potrafi gotować. Radość Marcina z odmrożenia branży gastronomicznej jest w stu procentach uzasadniona. Zarówno on, jak i konsumenci odczują to w wyjątkowy sposób.

Po dwóch miesiącach „zamrożenia”– powrót do pracy zostanie w sposób szczególny doceniony. Być może na nowo zaczniemy doceniać rzeczy, które przed pandemią wydawały się nam zupełnie normalne i nie robiły na nas większego wrażenia.

Zobacz również: Co za figura! Znana wokalistka disco polo na wakacjach w Egipcie! Yoko kusi pięknym, wyrzeźbionym ciałem!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Zmiany w życiu popularnej wokalistki disco polo! Angelika Żmijewska TOPKY rozpoczęła nowy rozdział swojego życia!
  2. Widok zapiera dech w piersiach! Śliczna modelka disco polo odważnie odsłoniła swoje zgrabne ciało!
  3. Popularny gwiazdor sięgnął po klasykę disco polo! Jego wersja znanego hitu poruszyła fanów!
  4. Razem w chorobie i radości! Popularna wokalistka disco polo pokazała się w ramionach męża!
  5. Znana gwiazda disco polo Elwira Mejk dostała rolę w popularnym serialu! FOTO zza kulis!
  6. Sentymentalna nowość Kordiana rodem z lat 90-tych podbija serca fanów! To nowy hit disco polo?!
  7. W sieci pojawiła się premiera wielkiego hitu disco polo grupy Topky! Taneczna odsłona rozbuja wszystkie klubowe parkiety w Polsce?!
  8. Królowa śląskich szlagierów okradziona podczas koncertu! Teresa Werner przyznała się do dramatycznej sytuacji!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami