Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo zabrał malca w dziewiczy rejs! Zobaczcie zdjęcie z podróży!

2020-06-30T13:00:00+02:00 Wokalista disco polo zabrał malca w dziewiczy rejs! Zobaczcie zdjęcie z podróży! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/power-boy-wyruszyl-w-rejs-z-mlodym-zobaczcie-kim-jest-towarzysz-gwiazdora-disco-polo-1592861493.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/powerboy_official/
Reklama


Życie gwiazd

Muzyk postanowił zabrać malca na pierwszy, dziewiczy rejs po słodkich wodach! Czworonożny przyjaciel spędził dzięki temu piękne chwile

Reklama

Ciepły klimat na dworze, zachęca gwiazdy disco polo do spędzania wolnego czasu pod chmurką. Każdy z nich ma swój sposób na odpowiedni relax! Pomysłów nie brakuje, a sami artyści nie mają problemu z doborem odpowiedniej rozrywki.

Zobacz również: Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!

Jeden z najpopularniejszych wokalistów w branży, Artur Suchcicki, znany pod pseudonimem Power Boy, od jakiegoś czasu nie ukrywa swojego zamiłowania do mazurskiej miejscowości - Mikołajki.

W każdej, wolnej dla piosenkarza chwili, na jego profilu społecznościowym, możemy obserwować atrakcyjne poczynania Artura w stolicy krainy jezior. Ostatnio na instagramie gwiazdora pojawiła się informacja o przygarnięciu nowego członka rodziny - małego, słodkiego szczeniaka!

W związku z tym, Power Boy postanowił zabrać malca na pierwszy, dziewiczy rejs po słodkich wodach! Czworonożny przyjaciel spędził dzięki temu wspólne chwile ze swoim właścicielem.

Większość wykonawców muzyki tanecznej, chwali się w sieci swoimi pupilami, ale rzadko który pupil może pochwalić się rejsową wyprawą w malowniczej scenerii.

Zobacz również: Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!
  2. PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!
  3. Gwiazdor disco polo zakochany od pierwszego wejrzenia?! To musi być miłość!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.